• Головна
  • "АТБ" звинуватили чиновників та депутатів різних рівнів у шахрайстві та піарі чужим коштом
17:00, 17 квітня 2020 р.

"АТБ" звинуватили чиновників та депутатів різних рівнів у шахрайстві та піарі чужим коштом

"АТБ" звинуватили чиновників та депутатів різних рівнів у шахрайстві та піарі чужим коштом

Корпорація "АТБ" звинуватила депутатів у шахрайстві та піарі за чужий рахунок.

На сайті корпорації оприлюднено офіційну заяву про неприпустимість шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня навколо реалізації загальнонаціонального благодійного проєкту щодо забезпечення харчовими продуктами першої необхідності соціально незахищених верств населення.

Однак, як зазначає АТБ, найшлися ті, які вирішили скористатись чужою благодійністю та роздавати продуктові набори АТБ від свого імені.

"В окремих випадках представники органів місцевого самоврядування та депутати різного рівня присвоюють ініціативу реалізації проєкту в свою сторону, свідомо вводячи в оману одержувачів допомоги і вирішуючи таким чином свої майбутні політичні амбіції" - зазначено в заяві.

Як приклад шахрайської благочинності вказано депутата з Бердянська В.Цуканова, із Сєвєродонецька І. Буткова та політсилу "Бджола" із Кам'янського.

Нагадаємо, в рамках спільного з Мінсоцполітики України благодійного проєкту АТБ з третього квітня передає представникам регіональних соціальних відомств адресну допомогу соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного вжитку.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...