• Головна
  • Стебницька лікарня НЕ прийматиме хворих на COVID-19 з інших районів
В Дрогобицькій міській раді попросили вибачення за попередню інформацію
10:59, 17 квітня 2020 р.

Стебницька лікарня НЕ прийматиме хворих на COVID-19 з інших районів

В Дрогобицькій міській раді попросили вибачення за попередню інформацію
Стебницька лікарня НЕ прийматиме хворих на COVID-19 з інших районів

У відділі охорони здоров’я Дрогобицької міської ради кажуть, учора неправильно зрозуміли Львівську ОДА, щодо готовності Рудківської і Стрийської лікарень приймати пацієнтів з коронавірусом.

Напередодні, 15 квітня, на Дрогобиччині відбулось засідання Міжрегіонального штабу з протидії коронавірусу. За результатом якого на офіційному сайті Дрогобицької міської ради вийшло повідомлення про те, що Рудківська та Стрийська лікарні, які увійшли до переліку резервних госпітальних баз на Львівщині, не готові приймати пацієнтів, хворих коронавірусом. Відтак, пацієнтів зі Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів мали б скеровувати до Стебницької лікарні, яка підготувалась належним чином. Повідомляє Галнет з посиланням на Дрогобицьку міську раду.

Стебницька лікарня НЕ прийматиме хворих на COVID-19 з інших районів, фото-1

Однак, сьогодні, 16 квітня, у редакцію Galnet зателефонував керівник пресслужби Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній. Посадовець каже, у відділі охорони здоров’я Дрогобицької міської ради неправильно зрозуміли ЛОДА.

«Від відділу охорони здоров’я ДМР ми просимо вибачення за те, що надали неналежну оцінку Рудківській і Стрийській лікарням через неправильне трактування інформації ЛОДА відділом охорони здоров’я Дрогобицької міської ради», – коментує Зеновій Квасній.

Як пояснив Квасній, пацієнтів із коронавірусом зі Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів Стебницька лікарня не прийматиме. Їх скеровуватимуть до Стрийської та Рудківської лікарень. Натомість Стебницька лікарня прийматиме пацієнтів лише з Дрогобиччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...