• Головна
  • Головний лікар Борислава нарахував собі понад 200 тис. грн. зарплати за 4 місяці
21:15, 15 квітня 2020 р.

Головний лікар Борислава нарахував собі понад 200 тис. грн. зарплати за 4 місяці

Нещодавно за фінансові порушення звільнили головного лікаря КНП «ЦМЛ м. Борислава». 

"Згідно акту перевірки, на підставі висновку комісії, яким встановлено фінансові порушення в частині недотримання умов контракту, сьогодні мною підписано розпорядження про звільнення директора КНП "ЦМЛ м. Борислава" Головчака В. С. із займаної посади. Відповідно, наступним розпорядженням буде призначено виконуючого обов'язки", - йшлося у повідомленні міського голови Борислава Ігоря Яворського.

15 квітня мер Борислава оприлюднив інформацію про нарахування заробітної плати головному лікарю Борислава. Як пише Ігор Яворський,директор КНП «ЦМЛ м. Борислава» виписував собі зарплату в обхід підписаному контракту, що в підсумку дозволило йому отримати наступний розмір заробітної платні з нарахуваннями:

72 785,94 грн. – грудень
31 994,35 грн. – січень
41 940,61 грн. – лютий
48 845,73 грн. – березень

"І це розпочалось в грудні, коли всі ми по крихтах збирали кошти, щоб закрити існуючу заборгованість перед медиками міста. І продовжилось в час карантину, коли всі, починаючи з волонтерів і закінчуючи пересічними мешканцями міста, збирали спільно кошти для порятунку наших медиків від вірусу, який стрімко шириться світом", - пише Ігор Яворський.

Також за словами мера, ряд осіб керівного складу ЦМЛ отримували сумарно сотні тисяч «преміальних» за підписом директора та за згодою в колективному договорі голови профспілкового комітету.

Нагадаємо, бориславським медикам не вистачає коштів на зарплату. Виділили 600 тис. грн, проте весь борг ці гроші не покриють.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...