• Головна
  • Трускавець звернувся до Президента, Кабінету міністрів та Верховної ради України
15:20, 14 квітня 2020 р.

Трускавець звернувся до Президента, Кабінету міністрів та Верховної ради України

Трускавецькі депутати, сьогодні, 14 квітня на позачерговій сесії обговорювали як вирішити проблему надзвичайної ситуації через обвали на Стебницькому "Полімінералі" та перекриття дороги до Трускавця.

Про це йдеться на сайті Трускавецької міської ради.

Раніше Трускавецька міська рада вже неодноразово зверталась з цього приводу до Кабінету міністрів України. Дрогобицька районна та Львівська обласна ради теж звертались для напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги.

Про напрацювання щодо будівництва нової дороги сполученням Дрогобич - Трускавць розповів заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький:

«На даному етапі розроблена проєктно-кошторисна документація щодо нової дороги, замовником якої є Служба автомобільних доріг. Документ, фактично, вже погоджено. Зараз залишилась одна земельна ділянка, яка знаходиться у власності Бориславської міської ради, площею 12 гектарів та в оренді юридичної компанії. Відтак іде процес обговорення та погодження щодо вилучення чи надання сервітуту».

Також,  міська рада Трускавця направить звернення до органів місцевого самоврядування Стебника, Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району щодо проведення після завершення карантину виїзного засідання сесій місцевих рад в м. Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...