• Головна
  • Від Нагуєвич до Тустані: огляд ремонтів доріг на Дрогобичині (фото та відео)
18:15, 11 квітня 2020 р.

Від Нагуєвич до Тустані: огляд ремонтів доріг на Дрогобичині (фото та відео)

Від Нагуєвич до Тустані: огляд ремонтів доріг на Дрогобичині (фото та відео)

Наш край різноманітний на гарні краєвиди та місця, де з приємністю, всебічною пізнавальністю та користю для себе можна провести час. 

Фортеця Тустань, курортна Східниця чи рідне село видатного нашого земляка Івана Франка - Нагуєвичі. Побувати тут однозначно варто, хоча б за особливий колорит цих локацій.

Середньовічна фортеця Тустань зачарує красою своїх скель. Знаходиться вона у Сколівському районіЛьвівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця.

У Нагуєвичах  зацікавить садиба та музей І. Франка.

Від Нагуєвич до Тустані: огляд ремонтів доріг на Дрогобичині (фото та відео), фото-1
Від Нагуєвич до Тустані: огляд ремонтів доріг на Дрогобичині (фото та відео), фото-2, ZIK

ZIK

Але, на заваді справжньої насолоди від подорожей до цих місць чи не завжди були незадовільні дороги. Ями, суцільна "тряска" та покришки на узбіччі - ось такі сюрпризи з'являлись на шляху до відпочинкових локацій.

Але, тепер ситуація начебто змінюється на краще. До ремонту доріг нарешті дійшли руки. Ремонтують дорогу до Східниці, Борислава, Нагуєвич, фортеці Тустань та ін.

Тривають роботи автошляхів Східниця - Трускавець - Меденичі - Пісочна, Мостиська - Самбір – Борислав, ремонтують відрізок Уріж-Нагуєвичі, ділянку у с. Попелі поблизу Борислава, навіть у Бориславі на вул. Куліша працюють.

Звичайно, роботи ще багато. Ось, перегляньте карту й ознайомтесь з процесом виконаних робіт:

До Східниці, як показує карта, дорога зроблена наполовину, ремонт продовжується. Відрізок Східниця-Урич позначений зеленим та оранжевим кольором порівну, тобто ця ділянка теж ще відремонтована наполовину. Або, якщо Ви песиміст, наполовину не відремонтована. 

З Борислава до Нагуєвич дорога повністю не зроблена, ведуться ремонтні роботи. Проте, відрізок Нагуєвичі-Уріж можна подолати по ремонтованому шляху.

До Нагірного їхати на даний час доведеться по ямах. Автошлях до села з обидвох сторін весь у червоному кольорі. Проте далі, в сторону Ольшаника, дорога зроблена, і це тішить:

Як згадували вище, ремонтують дорогу й біля Борислава у с. Попелі, а також й безпосередньо у Бориславі на вул. Куліша:

У Черхаві дорога зроблена:

У Сільні роботи ще багато:

Як бачимо, дороги робляться. Про результат робіт говорити будемо згодом, а про їх якість, після перших зим, нам розкажуть колеса, та, надіємось, цілі покришки й автомобілі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...