• Головна
  • Вирішена доля Дрогобицької солеварні
16:40, 9 квітня 2020 р.

Вирішена доля Дрогобицької солеварні

Фото - www.pravda.com.ua

Фото - www.pravda.com.ua

Найстаріше діюче підприємство в Україні та Східній Європі “Солевиварювальний Дрогобицький Завод” не приватизують. Дрогобицька солеварня не є об‘єктом безоплатної передачі у комунальну власність.

Таку відповідь на звернення Народних депутатів Верховної Ради України надав Фонд держмайна України, - йдеться на сайті ЛОДА.

“Державне підприємство “Солевиварювальний Дрогобицький Завод” НЕ включено до переліку об‘єктів великої приватизації державної власності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 №36-р та НЕ включено до переліку об‘єктів, що підлягають приватизації в 2020 році". 

Фото - Українська правда

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод:

"Тепер всі разом - і влада, і архітектори, і громада - мають працювати над тим, щоб напрацювати всю необхідну документацію для Дрогобицької солеварні, закріпити її статус у держреєстрі пам’яток, доопрацювати і втілити, знайшовши кошти, сучасну концепцію розвитку цього унікального об’єкта".

Нагадаємо, у грудні депутати Львівської обласної ради звернулися до Уряду з проханням скасувати можливість приватизації Дрогобицької солеварні.

Детальний репортаж з Дрогобицької солеварні можна переглянути на Українській правді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...