• Головна
  • Прогнози щодо піку захворюваності на COVID-19 в Україні
Екватор COVID-19 в Україні
20:20, 2 квітня 2020 р.

Прогнози щодо піку захворюваності на COVID-19 в Україні

Екватор COVID-19 в Україні
Прогнози щодо піку захворюваності  на  COVID-19 в Україні

Попри всі вжиті владою заходи, епідемія коронавірусу в Україні набирає обертів. Кожного дня фіксується щораз більша кількість хворих. Що буде далі? Коли це припиниться? Чи навпаки, динаміка росту інфікованості тільки просинається?

Остаточних відповідей на ці питання немає. В основному, пік захворюваності різні джерела прогнозують на другу половину квітня.

Так, ТСН зазначає, що згідно повідомлення заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенко пік припаде на 15-25 квітня.

OBOZREVATEL друкує слова лікаря-інфекціоніста, колишнього директора Центру здоров’я Володимира Курпіти, який, посилаючись на досвід інших країн, робить висновки про найбільшу захворюваність в 20-х числах квітня.

Green Post ще 20 березня опублікувало інтерв'ю з провідним епідеміологом України Людмилою Мухарською, яка вважає, що пік можна очікувати приблизно через три тижні, тобто десь середина квітня.

Таких повідомлень серед потоку інформації в різних ЗМІ багато. Та слід пам'ятати, що  основою статистики хворих на коронавірус через два-три тижні стануть ті, хто не вберігся сьогодні. Тож бережіть себе та дотримуйтесь карантинних заходів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...