• Головна
  • Із селекторної наради Президента: Ремонт доріг для безробітних та спирт для Італії
16:16, 1 квітня 2020 р.

Із селекторної наради Президента: Ремонт доріг для безробітних та спирт для Італії

На щоденній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з поширенням коронавірусу обговорили ряд питань. 

Йшлося, зокрема, про програму Кабміну зі створення робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону чи втратив роботу у зв’язку з поширенням коронавірусу. Інформацію подає president.gov.ua.

«Ми плануємо створити багато робочих місць уже за кілька тижнів. Зокрема, нам будуть потрібні люди для ремонту доріг, вимощування тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій», – зазначив Денис Шмигаль.

Також влада складе списки малозабезпечених категорій громадян, щоб надати фінансову допомогу найбіднішим українцям під час карантину.

Допомога для Італії

Планують надати в допомогу Італії українських лікарів для того, щоб наші лікарі, коли у нас почнеться епідемія коронавірусу, повернулись додому готовими боротись з вірусом. 

«Було б добре надати Італії бригаду з кількох наших фахівців, скажімо анестезіологів, до того, як у нас настане пік хвороби. Тоді вони повернуться з неоціненним досвідом боротьби з пандемією. Однак ми повинні забезпечити їхню повну безпеку та найкращі умови роботи в Італії», – зазначив Володимир Зеленський.

Низка країн уже надала італійській стороні таку підтримку.

Голова МВС також запропонував допомогти Італії, надавши спирт для медичних потреб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...