• Головна
  • Боротьба з COVID-19 у Трускавці та Бориславі. Останні новини
16:44, 31 березня 2020 р.

Боротьба з COVID-19 у Трускавці та Бориславі. Останні новини

Здійснюються протиепідемічні заходи та підготовка до спалаху коронавірусу у нашому краї, зокрема, проводять дезінфекцію будинків та приміщень, готуються приймати тести та з 1 квітня розпочати тестування на COVID-19. 

Трускавець

Сьогодні привезуть тести і з завтрашнього дня почнуть проводити тестування. Сформовано медичну бригаду, яка в супроводі поліції об‘їде всіх прибулих з-за кордону трускавчан. Станом на сьогодні є сформований список з 27 людей, які приїхали в Трускавець менше 2 неділь назад. Списки щодня оновлюються, - інформує міський голова Трускавця Андрій Кульчинський на сторінці у Фейсбкук.

Також сьогодні у Трускавці провели дезінфекцію під‘їздів будинків.

ТрускавецьТрускавецьТрускавецьТрускавецьТрускавець

Борислав

Сьогодні в Борислав буде доставлено експрес-тести для перевірки на коронавірус, - написав у Фейсбук міський голова Борислава Ігор Яворський.

Першочергово будуть обстежені особи, які недавно повернулись з-за кордону і перебувають на самоізоляції. На сьогодні, список таких осіб включає 39 чол.. Кількість тест-систем обмежена, проте якщо у вас є об’єктивна підозра, що ви можете бути в числі тих, хто може мати це захворювання, варто негайно сконстактуватись із сімейним лікарем. 

Нагадаємо, 31 березня у Бориславі з підозрою на коронавірус госпіталізували чоловіка та сім'ю з 3-ох осіб.

30 березня у Бориславі провели дезінфекцію у міських закладах охорони здоров’я.

БориславБориславБориславБорислав

Також 1 квітня, о 14:00 год. в ефірі Радіо “Слово” (100,2 FM) відбудеться “пряма лінія” за участі міського голови Ігоря Яворського та представника сфери охорони здоров’я м. Борислава.

Під час ефіру гості студії повідомлять про стан справ щодо ситуації в місті з питань боротьби з епідемією та нададуть відповіді на запитання мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...