• Головна
  • Масовий бунт в Ухані: що там відбувається зараз? (шокуючі відео)
17:38, 28 березня 2020 р.

Масовий бунт в Ухані: що там відбувається зараз? (шокуючі відео)

Жителі китайської провінції Хубей, яка була заблокована через спалах COVID-2019, перевертають поліцейські фургони і б'ють представників закону їх же власними щитами, і це справжнісінький масовий протест. Причиною став конфлікт між людьми в погонах, але головний винуватець драми — коронавірус (знову).

У п'ятницю, 27 березня, громадяни Китаю, що хлинули з провінції Хубей в сусідню область Цзянсі, зіткнулися з агресивною реакцією поліції і влаштували справжнісінький протест, пише Breitbart. Регіон, в якому зародився спалах коронавірусу, був заблокований в січні, а в середу, 25 березня, влада Китаю оголосила про зняття карантину.

Отримавши можливість покинути провінцію, кордони якої були закриті протягом двох місяців, жителі Китаю, спробували виїхати, але щось пішло не так. Поліція Цзянсі не вірить, що в Хубеї більше не коронавірусу і відмовляється пропускати людей через кордон.

Зіткнувшись з таким рішенням представників закону, місцеві жителі влаштували масовий протест. Роликом, на якому видно, як бунтують незадоволені люди, поділилися адміністратори офіційного аккаунта видання Hong Kong Free Press.

Після цього представникам Закону знадобилося підкріплення, і на місце подій прибули загони поліцейських в шоломах і з великими щитами, щоб розганяти протестувальників. Правда, так просто люди не злякалися, і ситуація загострилася.

Деякі протестувальники знімали те, що відбувається на відео і ділилися роликами за допомогою додатків WeChat Weibo, але деякі з них були відразу ж видалені, і спільнота Things China Doesn't Want You to Know навіть здогадується, хто доклав до цього руку.

На записах видно, як поліцейські з щитами шикуються в ряд, і відганяють кричущих китайців подалі від себе. Виявилося, що конфлікт був не тільки між простими громадянами і людьми в погонах, але і між самими поліцейськими, і його причина поки до кінця неясна.

Уханські поліцейські навіть об'єдналися з громадянами, бунтуючи проти поліції Цзянсі.

Чи домоглися протестувальники можливості перебиратися з Хубея в Цзянсі поки неясно, але, судячи з відео з місця подій, китайці дуже розсерджені і здаватися не хочуть.

На даний момент Китай-єдина країна, якій вдалося не допустити поширення коронавірусу, нехай і ціною блокування провінції Хубей. Як боротися з CAVID - 2019 влада інших країн ще не придумали, але у простих громадян є кілька ідей на цей рахунок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...