• Головна
  • Середньовічні знахідки в с.Лішня
11:00, 28 березня 2020 р.

Середньовічні знахідки в с.Лішня

Середньовічні знахідки в с.Лішня

В селі Лішня Дрогобицького району в результаті історико-культурної розвідки оборонного валу шляхетського маєтку біля давньої церкви Святого Архистратига Михаїла віднайдено фрагменти полив'яних кольорових кахлів п'єца, горщиків, тарілок та ін.

Про таке поповнення фондів музею Івана Франка в Нагуєвичах дописує у Фейсбук Директор у Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі"  Богдан Лазорак.

Обміри та візуальне обстеження пам'ятки здйснено ще в 2012 році разом із Ярославом Погоральським, Віталієм Ляскою, Романом Миською та Іваном Бохонком.

"Цікаво, що силами пароха о. Олега Кекоша на сьогодні також віднайдено і збережено різьблені фрагменти пісковикових блоків та карнизів споруди XVII ст." - зазначає Б. Лазорак.

Пам'ятка для науки досі є загадкою, оскільки відомі лише рукописні описи дворика 1681 року.

Світлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана ЛазоракаСвітлини з допису Богдана Лазорака

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...