• Головна
  • У Бориславі дезінфікуватимуть житлові будинки
15:28, 26 березня 2020 р.

У Бориславі дезінфікуватимуть житлові будинки

У Бориславі керівники ОСББ та управителі багатоквартирних будинків отримали  необхідну кількість розчину для дезінфекції під’їздів житлових будинків. 

Про це інформує Бориславська міська рада.

"За дорученням міського голови Ігоря Яворського було закуплено дезінфекційний засіб, який передадуть управляючим компаніям та ОСББ для разової обробки приміщень. Водночас Ігор Романович наголосив на тому, що надалі керівники об’єднань та управителі повинні були б самі продовжувати роботу в цьому напрямку, адже це є зона їх відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Керівники ОСББ, які ще не отримали дезрозчин, повинні звернутись в управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради за тел. 5-43-64 для координації. З собою необхідно мати ємність для розчину, яка щільно закривається.

Для дезінфекції приміщень загального користування у житлових будинках використовується дезінфекційний засіб «Дезосепт Форте». Діюча речовина – надоцтова кислота.

«Дезосепт Форте»: що це?

Засіб «Дезосепт Форте» – дезінфектант, що внесений до державного реєстру дезінфекційних засобів дозволених до використання в Україні. Концентрація робочого розчину 0,05%. При проведенні поточної дезінфекції методом протирання при концентрації 0,05-0,1% використовують захисний одяг фартух і гумові рукавиці. Після дезінфекції приміщення слід провітрити до зникнення запаху оцту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...