• Головна
  • Клуб свідомих українських медиків. Хворі та лікарі - Долучайтесь!
15:40, 24 березня 2020 р.

Клуб свідомих українських медиків. Хворі та лікарі - Долучайтесь!

Клуб свідомих українських медиків - ініціатива, що покликана допомагати людям з усієї України та не тільки. Платформа у Facebook для хворих, що потребують медичних консультацій та лікарів, готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації у Viber та WhatsApp.

"Ці лікарі працюють у багатьох різних лікарнях країни – приватних і державних, ВУЗах і амбулаторіях, вони різні за фахом та досвідом, але всі вони об'єднанні бажанням зробити свій вклад в боротьбу з спільними ворогами: вірусом, панікою, низькою громадською активністю і явною нестачею медичної допомоги. Лікарі клубу просто надали у вільний доступ свої телефони і готові віддати свій час на онлайн консультації, не зважаючи на космічне перенавантаження на своїх основних робочих місцях і десятки дзвінків від особистих пацієнтів".

Лікарі Дрогобиччини, чи готові Ви долучитись до такої ініціативи? Медики з Трускавця, Дрогобича, Стебника та Борислава - допоможіть своїми професійними знаннями. Ваша участь у проєкті допоможе зняти навантаженість у лікарнях. І, головне, зменшить невиправдані виклики швидкої допомоги та заставить більше людей залишитись у дома, що в теперішній час, є неабиякою зброєю в боротьбі з COVID-19.

Метою безкоштовних консультацій є:

Відбір важких пацієнтів, яким медична допомога дійсно життєво потрібна, від громадян з банальною застудою і нежитю. 
Ми протидіємо паніці та інформуємо населення про необхідність ізоляції в домашніх умовах. Ми намагаємося знизити пікове навантаження на медичні установи, щоб наші колеги не «лягали кістьми» на своїх робочих місцях: в ізоляторах та реанімаціях. Ні одна система охорони здоров'я у світі не в змозі прийняти всіх хворих одночасно під час пандемії. Ми заспокоюємо пацієнтів компетентно поясняючи які симптоми хвороб є небезпечними, а які – ні, надаємо поради згідно з тими даними, які можна отримати через гаджети.

Ось такі коментарі залишають під дописом:

Це надзвичайно! ?З сердечною вдячністю! Дай боже. щоб не знадобилося

Дякую! А яка доза коньяку лікувальна, а яка профілактична, з лимоном чи без?

Дякую що Ви є!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...