• Головна
  • Список протиепідемічних обмежень: залізничне і автобусне сполучення, заборона метро та розваг
17:40, 17 березня 2020 р.

Список протиепідемічних обмежень: залізничне і автобусне сполучення, заборона метро та розваг

Список протиепідемічних обмежень: залізничне і автобусне сполучення, заборона метро та розваг

Уряд ухвалив низку протиепідемічних рішень, які так чи інакше, впливають на нашу життєдіяльність. Зокрема, заборонили залізничне та автобусне перевезення, призупинили роботу метро, крім того, за порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

03247.com.ua рекомендує ознайомитись з списком головних обмежувальних протиепідемічних заходів за інформацією Медиторія - медична територія.

Отож, щоб не прийти на перон, на який не приїде поїзд - читайте далі.

  • З 18 березня по 3 квітня заборонено:
    на усій території України регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
    перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.
  • З 18 березня до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).
  • З 17 березня по 3 квітня заборонено перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.
  • З 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
  • З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), ТРЦ, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

МОЗ доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, максимально підготувати та перепрофілювати медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Нагадаємо, що за порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...