• Головна
  • Як повернутись в Україну після 17 березня - поради МЗС
09:00, 17 березня 2020 р.

Як повернутись в Україну після 17 березня - поради МЗС

З 00:00 год.  17 березня Україна припиняє регулярне міжнародне пасажирське сполучення. Тож повернутись в Україну літаком, потягом чи автобусом наші громадяни зможуть лише до вказаного терміну.  Тим, хто не встиг цього зробити, слід діяти згідно з порадами, опублікованими на сайті МЗС.

"Усім, хто з об'єктивних причин (неможливість придбати квитки на рейси, поважні особисті обставини тощо) не встигне повернутися в Україну до 0:00 17 березня, Міністерство закордонних справ України рекомендує звернутися до українських консульств і зареєструватися в системі “ДРУГ” friend.mfa.gov.ua", - зазначено в роз'ясненнях МЗС.

ДРУГ - система МЗС України, в яку громадяни можуть внести свої дані, повідомивши таким чином МЗС та закордонні дипломатичні установи про своє перебування у певній країні. На підставі даних цієї системи будуть формуватися групи та організовуватимуться спеціальні нерегулярні рейси для евакуації на територію України.

Звернутись до посольства або консульства у вашій країні перебування можна за телефоном гарячої лінії на офіційній сторінці, електронною поштою, чи на їхніх сторінках у соцмережах.  Дзвінки з мобільних телефонів у роумінгу на гарячу лінію Міністерства закордонних справ України безкоштовні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...