• Головна
  • Надія Рибак про коронавірус у Трускавці. ДЕТАЛІ
Коронавірус у Трускавці. Деталі
19:57, 16 березня 2020 р.

Надія Рибак про коронавірус у Трускавці. ДЕТАЛІ

Коронавірус у Трускавці. Деталі
Надія Рибак про коронавірус у Трускавці. ДЕТАЛІ

03247.com.ua поспілкувались на тему коронавірусу та готовності Трускавецької міської лікарні до COVID-19 із завідувачем відділення первинної медичної допомоги Трускавецької міської лікарні Надією Рибак. 

Читайте далі про чутки зараження коронавірусом у Трускавці, спецрежим трускавецької лікарні, експрес-тести, апарати штучної вентиляції легень та про лікування COVID-19 у Стебнику.

Чутки про коронавірус у Трускавці

"У Трускавці немає навіть підозри на коронавірус. Є поодинокі випадки ГРВІ. Трускавчани дуже активні й дисципліновані. Вони повідомляють, що приїхали з Чехії чи Польщі з температурою та запитують, як їм правильно діяти у такій ситуації. Зазвичай, всі консультації проводяться у телефонному режимі", - розповіла Надія Рибак.

Я спілкуюсь зі своїми колегами, вони погоджуються, що люди у нас відповідальні, консультуються зі своїми сімейними лікарями. Звертають увагу на перші симптоми й ретельно проходять курс лікування.

Протиепідемічні заходи проти поширення коронавірусу

На території лікарні дотримуються респіраторної гігієни та етикету кашлю. При вході у медзаклад, пацієнтам дистанційно вимірюють температуру. У разі виявлення температури, пацієнта відправляють у ізоляційний кабінет. 

У трускавецькому медзакладі наявні 4 апарати штучної вентиляції легень.

Забезпечено необхідний запас засобів медичного призначення: захисний одяг, маски, рукавиці, засоби захисту органів дихання, дезінфікаційні засоби тощо.

Проведено додаткові заняття з медичним персоналом щодо дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявлені особи, що відповідає визначенню випадку виявлення COVID– 19.

Використовуємо засоби масової інформації для інформування населення щодо загальних правил профілактики ГРВІ та запобіганню захворювання на COVID-19.

Експрес-тести

Планується, що тести на грип отримаємо на цьому тижні, а тести на коронавірус очікуємо отримати на наступному тижні.

Куди відправлятимуть хворих?

Спершу, інфікованих коронавірусом з Трускавця відправлятимуть у Львівську обласну лікарню. Сюди приїжджатиме спеціалізована бригада і забиратиме хворих. Якщо львівська лікарня буде заповнена, тоді залучатимуть районні лікарні. Для Трускавця альтернативним варіантом є Стебницька інфекційна лікарня, куди й відправлятимуть хворих у випадку переповнення львівської лікарні.

Відвідуваність лікарні

Відвідуваність лікарів зараз зменшилась. Люди усвідомлюють, що без нагальної потреби не варто відвідувати людні місця. Консультації й обговорення всіх нюансів відбувається здебільшого у телефонному режимі. Ми дистанційно виписуємо «доступні ліки». Планові щеплення тимчасово призупинено на три тижні. Планова госпіталізація теж призупинена. Госпіталізуємо тільки при екстрених ургентних випадках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...