• Головна
  • Трускавцю не загрожують обвали на Стебницькому "Полімінералі"
18:30, 16 березня 2020 р.

Трускавцю не загрожують обвали на Стебницькому "Полімінералі"

Сьогодні, 16 березня,  на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Трускавецької міської ради першим було розглянуто питання щодо  карстового провалля на землях рудника №2 Стебницького ГХП «Полімінерал».

 Відомості про це наведено на офіційному сайті ТМР.

Було повідомлено про відсутність постраждалих в результаті утворення 15 березня, близько 11 години, нового карстового провалля поблизу Стебника. Ввечері 15 березня відбулось позачергове засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

На засіданні вирішили обмежити рух великовантажного транспорту на ділянці автомобільної дороги Дрогобич-Трускавець. Об’їзд – через міста Стебник та Борислав. Також можливо при потребі зміни внесуть до маршрутів руху рейсових автобусів на автомобільній дорозі Дрогобич-Трускавець.

Львівська обласна державна адміністрація, представники управління ДСНС, Головного управління Національної поліції здійснюватимуть цілодобовий моніторинг ситуації, яка складається в районі новоутвореного провалля.

Мешканців просять дотримуватися правил техніки безпеки, не відвідувати місце провалля, адже це зона підвищеної небезпеки.

Як зазначив головуючий на комісії ТЕБтНС ТМР Олександр Ткаченко, для Трускавця загроз через утворене провалля немає. Представники ТОВ «Трускавецький водоканал» та Бориславський РЕМ ТОВ «Львівобленерго» запевнили, що забезпечення міста водопостачанням та електроенергією проходить у звичайному режимі, жодних загроз збоїв через утворене провалля немає.

На комісії ТЕБтНС також наголошено на тому, що зсуви ґрунту на території рудника №2 СГХП «Полімінерал» жодним чином не впливають на якість «Нафтусі» чи її дебет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...