• Головна
  • В українського дипломата виявили коронавірус
17:37, 14 березня 2020 р.

В українського дипломата виявили коронавірус

В українського дипломата виявили коронавірус

Про перший випадок захворювання на коронавірус українського дипломата в одній з країн світу повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

 Особу дипломата не розголошують.

Також Д. Кулеба інформував про перехід зарубіжних дипломатичних установ на особливий режим, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян і посилене опрацювання запитів. 

«Особливий режим роботи - це не закриття наших посольств та консульств. Йдеться лише про тимчасові захисні заходи для співробітників дипслужби та переведення в онлайн і дистанційну форму всюди, де це можливо. Усі продовжують працювати в режимі максимальної мобілізації. Навантаження шалене, не скрізь у нас для нього є достатні ресурси, але ми робимо все, щоб оперативно вирішувати проблеми», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

 Гаряча лінія МЗС працюватиме без змін, поштові звернення опрацьовуватимуться цілодобово. Також  звертатися до  дипломатичної служби можна через повідомлення на офіційні сторінки посольств та консульств у соціальних мережах.

Вимоги дистанційного режиму не стосуються форс-мажорних випадків, де потрібні негайні консульські дії та функції, особливо пов'язані з  пандемією Covid- 19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...