• Головна
  • Карантин у Дрогобичі: дезінфікування транспорту, закриття шкіл та інші впровадження
19:10, 12 березня 2020 р.

Карантин у Дрогобичі: дезінфікування транспорту, закриття шкіл та інші впровадження

Фото - Дрогобицька міська рада

Фото - Дрогобицька міська рада

Як повідомляє Дрогобицька міська рада, у Дрогобичі з 12 березня, на карантин закривають школи, коледжі, училища та виші усіх форм власності.

У закладах загальної та вищої освіти, у мистецьких та спортивних школах на час карантину керівництву рекомендують запровадити дистанційне навчання.

Батькам рекомендовано обмежити контакти дітей з іншими дітьми та пересування їх містом без необхідності.

У дошкільних навчальних закладах міста з 12 березня обмежено відвідування дітей, однак карантин не запроваджено. Проте батькам рекомендують мінімізувати відвідування дітьми цих закладів.

На території міста введено обмеження на проведення масових заходів, в яких запланована участь 100 і більше осіб.

Кінотеатри зобов’язані скасувати сеанси, а розважальні центри, розважальні зоні та інші розважальні заклади повинні припинити роботу. Організаторам концертів необхідно скасувати проведення раніше запланованих заходів.

У релігійних громадах міста священнослужителям рекомендовано провести роз’яснювальну роботу з парафіянами щодо профілактичних заходів з недопущення поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Керівникам Дрогобицький РЕМ, КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Управитель ЖЕО», Дрогобицького управління експлуатації газового господарства, Центру надання адміністративних послуг та інших об’єктів інфраструктури обмежити прийом відвідувачів в кол-центрах. Проводити дистанційне інформування клієнтів.

Роботодавцям рекомендовано, при можливості, переглянути робочий графік працівників у яких є малолітні діти.

Перевізникам громадського транспорту незалежно від форм власності, які працюють на маршрутах загального користування, необхідно забезпечити обробку транспорту не менше трьох разів на добу дезінфікуючими засобами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...