
09:00, 7 березня 2020 р.
У Трускавці збільшилась кількість хворих на ГРВІ

"Джерела Трускавця" з посиланням на головного лікаря міської лікарні Ігора Стасика повідомляють про збільшення кількості трускавчан, хворих на ГРВІ. Позаминулого тижня таких недужих було 82, а минулого вже 94. Зареєстровано 53 випадки захворювання на ГРВІ дорослих (було 49) та дітей 41 (було 33).
Через фіксування в Українні перших хворих на коронавірус, на Львівщині медустанови готують до можливого прийому хворих. ЛОДА своїм розпорядженням зобов'язало обмежити громадські заходи, які зумовлюють велике скупчення людей.
У Трускавці затверджено план протиепідемічних дій, у відповідності до якого міський голова Андрій Кульчинський своїм розпорядженням зобов'язав санаторно-лікувальні заклади міста закупити безконтактні термометри для вимірювання температури тіла у відпочивальників. При виявлені недужих слід терміново звертатися за медичною допомогою.
Згідно наказу ЛОДА, хворих з підозрою на коронавірус направлятимуть у санаторій «Немирів», а в разі його переповнення - в госпіталь у Винниках .
- Загалом хворих із явними ознаками коронавірусу мають шпиталізовувати із нашого регіону у Львівську обласну інфекційну лікарню. Вона може прийняти до 300 недужих . У випадку, якщо лікарня буде переповнена, але сподіваємось, цього не буде, лікувати хворих на коронавірус мають опорні місцеві лікарні, - роз’яснив ситуацію пан Стасик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
8 грудня
09:24
8 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
08:56
2 грудня