• Головна
  • У Трускавці збільшилась кількість хворих на ГРВІ
09:00, 7 березня 2020 р.

У Трускавці збільшилась кількість хворих на ГРВІ

У Трускавці збільшилась кількість хворих на ГРВІ

"Джерела Трускавця" з посиланням на   головного лікаря міської лікарні Ігора Стасика  повідомляють про збільшення кількості трускавчан, хворих  на ГРВІ. Позаминулого тижня таких недужих було 82, а минулого вже 94.   Зареєстровано 53 випадки захворювання на ГРВІ дорослих (було 49) та дітей 41 (було 33). 

Через фіксування в Українні перших хворих на коронавірус, на Львівщині медустанови готують  до можливого прийому хворих.  ЛОДА своїм розпорядженням зобов'язало обмежити громадські заходи, які зумовлюють велике скупчення людей.

У Трускавці  затверджено план протиепідемічних дій,  у відповідності до якого міський голова Андрій Кульчинський своїм розпорядженням зобов'язав  санаторно-лікувальні заклади міста закупити безконтактні термометри для вимірювання температури тіла у відпочивальників. При виявлені недужих слід терміново звертатися за медичною допомогою.

Згідно наказу ЛОДА,  хворих з підозрою  на коронавірус  направлятимуть    у санаторій «Немирів», а в разі його переповнення  - в госпіталь у Винниках .  

- Загалом хворих із явними ознаками коронавірусу мають шпиталізовувати із нашого регіону у Львівську обласну інфекційну лікарню. Вона може прийняти до 300 недужих . У випадку, якщо лікарня буде переповнена, але сподіваємось, цього не буде, лікувати хворих на коронавірус мають опорні місцеві лікарні, - роз’яснив ситуацію пан Стасик. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...