• Головна
  • "Картка дрогобичанина" запрацює вже у квітні. Як та де її отримати.
18:00, 6 березня 2020 р.

"Картка дрогобичанина" запрацює вже у квітні. Як та де її отримати.

фото ДМР

Як інформує Дрогобицька міська Рада, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, у середу, 4 березня провів  робочу нараду щодо функціонування «Картки дрогобичанина». Під час наради Картку випробували для безготівкової оплати за проїзд у громадському транспорті.

Цього місяця  у громадському транспорті встановлять термінали  та  вже в квітні Картку можна буде використовувати для оплати.

"Картка дрогобичанина» працюватиме  як звичайна банківська карта, але з додатковими функціями.

Для її отримання слід звертатись у відділення Ощадбанку, який виступає партнером проєкту. За відсутності банківської карти необхідно  придбавати е-квиток у водія. За безквитковий проїзд штрафуватимуть. Невдовзі розрахуватись за проїзд можна буде й іншими банківськими картками.

Отримати «Картку дрогобичанина» зможуть ті, хто зареєстрований, працює чи навчається у Дрогобичі.

Безкоштовно  Картку видаватимуть тим, хто обслуговується в Ощадбанку та має банківські карти категорії «зарплатна»,  а також  пенсіонерам та особам пільгових категорій. Для решти Картку виготовлятимуть відповідно до тарифів банку.

Кожному пенсіонеру зараховуватимуть 30 безкоштовних поїздок.

 Для отримання Картки можна вже звертатися у відділення Ощадбанку.

В планах передбачається використання "Картки дрогобичанина" також для отримання знижок у визначених закладах міста чи на певні групи товарів чи послуг. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...