• Головна
  • Перед депутатами Трускавця прозвітував керівник Дрогобицької місцевої прокуратури
15:15, 6 березня 2020 р.

Перед депутатами Трускавця прозвітував керівник Дрогобицької місцевої прокуратури

Фото - Джерела Трускавця

Фото - Джерела Трускавця

Головний прокурор Дрогобиччини  Юрій Малахівський прозвітував на сесії ТМР про  роботу Дрогобицької місцевої прокуратури за останні кілька місяців.

Найперше він наголосив, що Трускавець є лідером за кількістю встановлених камер відеоспостереження на вулицях оздоровниці. Результатом цього  є можливість швидше розкривати злочини в місті, знаходити порушників ПДР та винуватців дорожньо-транспортних пригод. Також завдяки камерам у Трускавці вдвічі в порівнянні з 2018 роком зменшилася кількість порушень на дорогах. Їх стало легше розкрити, зменшилася  кількість викрадених транспортних засобів.  Все це в сукупності  дає можливість почувати себе в більшій безпеці, як містянам так і відпочивальникам.

Проблемними ділянками роботи  Дрогобицькіої місцевої прокуратуи спільно із місцевою поліцією – це виявлення груп осіб, які причетні до збуту наркотичних та психотропних речовин на Дрогобиччині та розкриття майнових крадіжок.

- Усі ми часто є свідками, як в громадських місцях спритні ділки залишають повідомлення про розповсюдження наркотичних речовин. Їх збувають просто: клієнт перераховує гроші на картку торговцям, відтак йому вказують, де залишать товар, роблять так звану «закладку». Та от вичислити цих осіб вкрай складно, тому тут ще багато роботи, - повідомив Юрій Малахівський. 

Щодо майнових злочинів прокурор зазначив , що  в загальній картині кількість крадіжок вчинених із проникненням в оселі громадян в Трускавці знизилася в порівнянні із 2018 роком, але загальна кількість майнових злочинів та їхнє розкриття не зменшилися. На першому місці тут стоять шахрайства, які зловмисникам допомагають прокручувати соціальні мережі. 

- Людей «розводять» на великі суми грошей, дурять, що вони отримали як виграш побутову техніку, мобільні телефони, машини, трактори, тощо. Довірливі громадяни перераховують шахраям чималі суми коштів і лиш опісля усвідомлюють, що їх обвели навкруг пальця. На превеликий жаль, щодня на Дрогобиччині надходять скарги на 5-6 таких злочинів. Виявити зловмисників таких схем важко, бо, як правило, банківські картки чи рахунки зареєстровані не на них особисто та й банки, послугами яких послуговуються шахраї, із Сходу України, - резюмував Юрій Малахівський та вчергове закликав мешканців регіону бути пильними та не потрапити в пастки шахраїв, які полюють на гроші довірливих громадян.

Джерело: "Джерела Трускавця"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...