• Головна
  • Весняний призов 2020 на Дрогобиччині стартує у квітні
13:06, 6 березня 2020 р.

Весняний призов 2020 на Дрогобиччині стартує у квітні

Весняний призов 2020 на Дрогобиччині стартує у квітні

1 квітня, відповідно до Указу Президента України, розпочнеться весняний призов громадян до армії й триватиме він до 30 червня.

Як повідомляє Дрогобицька міська рада, усі громадяни, які підлягають черговому призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути до районного військового комісаріату до 10 квітня 2020 р. відповідно, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

У повідомлені йдеться, що усі особи призовного віку, які підлягають черговому призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, смт. Східниця та Дрогобицького району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Кого призвуть до армії і на який термін?
Призову підлягатимуть громадяни України віком від 18 до 27 років, які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії. Призов юнаків віком 18-19 років здійснюватиметься на розгляд призовних комісій. Хлопці без вищої освіти служитимуть 18 місяців, а ті, хто має ступінь спеціаліста або магістра, – 12.

Хто має право на відстрочку або звільнення від служби в армії?

Не підлягають призову кілька категорій населення. Зокрема громадяни, які визнані непридатними до служби. Ті, у кого під час служби загинули або отримали інвалідність близькі родичі. Випускники військових кафедр, а також ті, хто понад два контракти відслужили у військовому резерві.

Передбачено перелік громадян, які можуть отримати відстрочку. Це, зокрема, чоловіки, які мають двох і більше дітей або вагітну дружину, студенти денних відділень ПТУ, ВНЗ і духовних семінарій, призовники, які є єдиними годувальниками в сім’ї, педагоги, лікарі, священнослужителі, поліцейські.

У Міністерстві оборони України зазначають, що військовослужбовців-строковиків до виконання бойових завдань у районі проведення ООС не залучають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...