• Головна
  • У «Слуг народу» кажуть, що розгляд закону про ринок землі може заблокувати роботу парламенту
21:08, 3 березня 2020 р.

У «Слуг народу» кажуть, що розгляд закону про ринок землі може заблокувати роботу парламенту

У «Слуг народу» кажуть, що розгляд закону про ринок землі може заблокувати роботу парламенту

Центр Разумкова повідомляє, що зарезультатами проведеного з 03 по 17 лютого 2020 року опитування 72% опитаних українців, які взяли би участь у референдумі (або 64,3% усіх опитаних), проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення.

21,4% з тих, хто взяв би участь у референдумі (або 19,6% серед усіх опитаних) підтримують запровадження ринку землі та скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення

Більшість опитаних українців вважає, що  питання про запровадження ринку сільськогосподарської землі слід вирішвуати на референдумі (68,9% опитаних). 

Зросла кількість наших співгромадян, які підтримують   продовження  мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, а саме: : у жовтні 2019р. за продовження мораторію готові були проголосувати 64,4% тих, хто збирався взяти участь у референдумі, а у листопаді 2019р. — 68,3% .

Zaxid.net нагадує, що  наразі Верховна Рада продовжує розгляд законопроекту про ринок землі. До нього внесли аж 4018 правок, а станом на 3 березня парламентарі розглянули більш ніж половину цих правок. У фракції «Слуга народу» вже допустили, що розгляд закону про ринок землі може заблокувати роботу парламенту на пару місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...