• Головна
  • У Львові атовців запрошують на реабілітаційну програму іпотерапії
17:33, 3 березня 2020 р.

У Львові атовців запрошують на реабілітаційну програму іпотерапії

У Львові атовців запрошують на реабілітаційну програму іпотерапії

З березня відновлює свою роботу проект «Іпотерапія. Досвід роду». Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запрошує ветеранів та військовослужбовців взяти участь у цьому дійстві - реабілітаційній програмі іпотерапії. 

Про це повідомляє пресцентр Львівської міськради.

Іпотерапіяце унікальний метод лікування і реабілітації за допомогою верхової їзди на коні, всесвітньо визнаний метод реабілітації після різноманітних захворювань, досягнення стійкої ремісії та соціальної адаптації.

Всім бажаючим долучитись до проекту «Іпотерапія. Досвід роду» необхідно звернутись у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій та записатись на попередню співбесіду до психолога установи.

Контакти: (032) 254 61 16, +38 067 962 83 25, +38 063 434 65 46, +38 050 788 72 38.

Користь від іпотерапії

«Окрім фізичної реабілітації, іпотерапія покращує психологічний стан учасників бойових дій, сприяє налагодженні стосунків, формуванню ціннісних орієнтирів та творенню безпечної ветеранської спільноти. Іпотерапія добре впливає на рівень тривожності, пригнічений настрій, м’язову напругу, якість сну, підходить людям із наслідками поранень та травм, якщо, звичайно, немає протипоказань лікаря», — розповіли у Центрі надання послуг учасникам бойових дій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...