• Головна
  • Трускавецькі футболісти вибороли срібло на Всеукраїнському турнірі з футболу
13:32, 2 березня 2020 р.

Трускавецькі футболісти вибороли срібло на Всеукраїнському турнірі з футболу

Як повідомляє сайт Трускавецької міської ради, у Трускавці в ДЮСК «Спортовець» відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з футболу «Open Winter Cup of Truskavets-2020».

Вихованці відділення футболу (тренер Олег Оринич) ДЮСК «Спортовець» вибороли ІІ місце, Кубок та срібні медалі серед юнаків 11-12 років.

Також срібним призером Всеукраїнського турніру стала трускавецька команда у віковій групі 13-14 років.

Всього у юнацькому турнірі з футболу змагались 24 команди юнаків з 8 областей України – Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Чернівецької, Київської та Львівської.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію