• Головна
  • Зі Львова до Трускавця 74км. замість звичайних 84км: коли відкриють дорогу
Коли відкриють дорогу?
22:04, 26 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Зі Львова до Трускавця 74км. замість звичайних 84км: коли відкриють дорогу

Коли відкриють дорогу?

На 68 об’єктах у 17 областях вже розпочато дорожні роботи. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, сьогодні 26 лютого. В цей перелік входить і автодорога Т-14–16 Львів-Пустомити- Меденичі на ділянці км38+200-км53+992, яка була популярною серед мешкаців та гостей Дрогобичини, курортних Трускавця та Східниці до її закриття. Про це повідомляє Урядовий портал.

Зі Львова до Трускавця 74км. замість звичайних 84км: коли відкриють дорогу, фото-1

«Міністерство інфраструктури та Укравтодор провели належну підготовчу роботу, щоб за сприятливих погодних умов дорожні роботи розпочались якнайраніше. Завдання відновити мінімум 4000 км доріг у 2020 році має бути виконано і ми вже для цього працюємо».

Щоденно на мапі України збільшується кількість ділянок, де вже розпочались ремонтні роботи. На цьому етапі залежно від об’єкта проводяться геодезичні та дренажні роботи, фрезерування існуючого покриття тощо.

«Подібні зрізи виконання робіт на дорожніх об’єктах плануємо робити на регулярній основі. Під час пікового навантаження будемо додатково координуватися із Національною поліцією для належного управління рухом та попередження громадян. Окрім цього, для Укравтодору - це ще одна форма контролю роботи підрядників» - зазначив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...