• Головна
  • У Трускавці пройде Форум гостинності та курортології
20:54, 17 лютого 2020 р.

У Трускавці пройде Форум гостинності та курортології

У Трускавці пройде Форум гостинності та курортології


21-22 лютого у місті-курорті триватиме Східноєвропейський форум гостинності та курортології – майданчик для зустрічей та дискусій однодумців туристичної індустрії Карпатського регіону Східної Європи.
Триватиме захід 2 дні. Перший форумний день проходитиме у «Міротель Resort & SPA», де учасники візьмуть участь у пленарних засіданнях, обговорять різноманітні курортологічні питання, поспілкуються про розвиток Карпатського регіону Європи, про інфраструктуру, екологію та її вплив на мінеральні та термальні джерела, а також про перспективи розвитку туризму і рекреації в містах Карпатського регіону.
Натомість другий день Східноєвропейського форуму гостинності та курортології планують провести у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна. Тематика обговорень другого дня дещо відрізнятиметься. Здебільшого спілкуватимуться про сучасні медичні та реабілітаційні методики лікування та оздоровлення на курортах Європейських Карпат.
На Форумі побувають учасники як з України, так і з-за кордону (Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини). Очікують на поважних гостей – від представників самоврядування міст-курортів та керівників і власників готельно-ресторанної сфери, до представників бізнесу, влади, дипломатичного та депутатського корпусів закордонних країн тощо.

Зазначимо, що для участі у Форумі необхідно пройти реєстрацію, оскільки кількість учасників обмежена. Зареєструватись можна за посиланням. На сторінці Форуму ви можете знайти більше інформації про подію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...