• Головна
  • У Трускавці хочуть ухвалити новий зонінг міста. Проект розглянуть на депутатській комісії
08:58, 4 жовтня 2019 р.

У Трускавці хочуть ухвалити новий зонінг міста. Проект розглянуть на депутатській комісії

У Трускавці хочуть ухвалити новий зонінг міста. Проект розглянуть на депутатській комісії

У понеділок, 7 жовтня, о 14.00 скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування, благоустрою. На розгляд депутатів виноситься питання «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Трускавця (зонінг)». Доповідачем буде начальник відділу містобудування і архітектури Зіновій Кушнір.

Нагадаємо, що засідання депутатських комісій є відкритими, тобто присутніми можуть бути громадяни міста, у яких до проекту є запитання чи зауваження.

Як відомо, зонінг Трускавця було скасовано постановою Окружного адміністративного суду м. Києва торік у жовтні.

Суд встановив, що рішення Трускавецької міської ради № 693 від 12.10.2017 року «План зонування території міста Трускавця (зонінг)», було прийняте з порушеннями: зонінг суперечив Генеральному плану Трускавця і змінив межу першої зони санітарної охорони.

Суд дійшов висновку, що міська рада перевищила свої повноваження – вона зменшила межі зон санітарної (гірничо-санітарної) охорони курорту Трускавець, зміна яких можлива лише після їх затвердження Верховною Радою України одночасно з прийняттям відповідного закону.

Цим рішенням суду також були визнані протиправними й скасовані містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Торосевича, 8, які видав головний архітектор Зіновій Кушнір «Квітці Полонини». Оскільки частина цієї ділянки відноситься до земель оздоровчого призначення та знаходиться в межах 1-ї санітарної зони охорони мінеральних джерел курорту Трускавець!

Цей факт під час публічних дебатів також неодноразово заперечували архітектор Кушнір і трускавецький мер Кульчинський, які били себе в груди, стверджуючи – жодних обмежень для забудовника - нема!

Трускавецькі посадовці наполягали на відсутності санзони на вул. Торосевича, 8 і після рішення Окружного адміністративного суду м. Києва. Більше того - міський голова Андрій Кульчинський ініціював оскарження, однак міська рада з тріском програла в апеляційному суді. Досі  жоден з трускавецьких посадовців не відповів за протиправні дії і рішення!

Чи взяли місцеві чиновники до уваги рішення суду, замовляючи новий зонінг Трускавця у «Містопректу», і чи не приховано у цьому документі інших протиправних речей? Засідання комісії, заплановане на понеділок, мало б розставити крапки над «і» …

Ольга КУЦ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...