08:03, 3 жовтня 2019 р.

3 жовтня День ангела Олега.

3 жовтня День ангела Олега.

Всіх Олегів вітаємо з іменинами !
На відміну від інших імен, у Олегів іменини бувають лише один раз у році.
Вони присвячені пам'яті святого князя Олега Брянського, який заснував Брянський монастир та жив у ХІІІ ст.


Що означає ім'я Олег

Ім'я має скандинавське походження й означає "священний", "ватажок".

У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу й може швидко засвоїти дурні звички, тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина.

У школі Олег учиться добре по всіх предметах, але значні здібності проявляє в точних науках. В Олега аналітичний склад розуму й схильність піддавати все аналізу, що буде проявлятися й у повсякденному житті.

Властива Олегові зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками. Олег важкий у спілкуванні, тому що він не завжди знаходить розуміння своїх поглядів і до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякої переваги над іншими людьми. Ідеалом жінки для Олега є його мати, тому, вибираючи майбутню супутницю життя, прагне знайти в жінці риси характеру, властиві його матері. Якщо жінка не зможе зрозуміти цієї тонкості відносин з Олегом, тоді в сім'ї можливі часті сварки.

З тещею в Олега звичайно встановлюються ввічливі відносини без прояву яких-небудь сильних почуттів. Олег - вірний чоловік. Намагається надати допомогу дружині у всіх домашніх справах. В Олега золоті руки. У відносинах з дітьми в Олега не вистачає теплоти й щирості, тому в його дітей часто важкий характер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#іменини #Олег
live comments feed...