• Головна
  • Запобігти зловживанню шахраями: Благодійників просять надсилати кошти для потерпілих з будинку на вулиці М. Грушевського лише на офіційний рахунок
20:44, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Запобігти зловживанню шахраями: Благодійників просять надсилати кошти для потерпілих з будинку на вулиці М. Грушевського лише на офіційний рахунок

Фото з мережі інтернет

Фото з мережі інтернет

У понеділок, 2 вересня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч з мешканцями будинку на вулиці Михайла Грушевського, де трапилася трагедія.

У ході зустрічі від багатьох присутніх прозвучала інформація, що від перших годин трагедії з’являються люди, які шахрайськими методами видурюють у людей гроші, прикриваючись волонтерами, які допомагають постраждалим з будинку №101/1, де в ніч на 28 серпня стався обвал. Шахраї надають неправдиві рахунки або ж ходять зі скриньками.

Наголошуємо, мешканці будинку організувалися в ініціативну групу. З цією групою чітко погоджено алгоритм дій щодо збору та надання допомоги, співпрацю з соціальними службами та волонтерами, поширення офіційної інформації через прес-службу Дрогобицької міської ради.

Отож закликаємо людей доброї волі, які прагнуть допомогти потерпілим, звертатися у приймальню УПСЗН ДМР або за номерами телефону 0973389133, 2-23-84.

Кошти можна перерахувати на спеціальний благодійний рахунок:
р/р 31554386247068
МФО 820172
ЄДРПОУ 22392443
в Державній казначейській службі України Львівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #шахрайство
live comments feed...