• Головна
  • Звинувачення міської ради у відсутності реакції на завернення громадян
09:54, 31 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Звинувачення міської ради у відсутності реакції на завернення громадян

Звинувачення міської ради у відсутності реакції на завернення громадян

Дрогобицька міська рада закликає оперувати фактами а не їх інтерпретацією і закликає дочекатися висновків незалежного розслідування.

У п’ятницю, 30 серпня, у виданні «Діло» з’явилися публікація «Трагічна халатність: мешканка будинку, який обвалився у Дрогобичі, зверталася у міську раду через тріщини у стінах» , у якій фігурує відповідь міського голови Дрогобича Тараса Кучми громадянці Оксані Мицавці щодо перепланування у квартирі №50 будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського. Згодом цю відповідь з маніпулятивним коментарем опублікували й у соцмережі Фейсбук.

У виданні «Діло» громадянка Оксана Мицавка, яка постійно проживає у Львові, звинувачує у халатності та безвідповідальному ставленні Дрогобицьку міську раду.

Громадянка наголошує на аварійності четвертого під’їзду у будинку №101 на вулиці М. Грушевського. Пані Мицавка зазначає, що у будинку не проживала, однак півтори року тому зверталася до відділу ДАБК ДМР з проханням обстежити її квартиру. Далі вказує, що фахівці відреагували на її звернення, але саме її квартиру не обстежили.

Звинувачення міської ради у відсутності реакції на завернення громадян, фото-1

«У коментарі журналістам, громадянка наголошує, що її квартиру не обстежили. Але не вказує, що у своєму зверненні до міськради вона не просила про обстеження квартири №54, де проживав її батько. Натомість вона просила перевірити правомірність перебудови у квартирі №50. На основі її звернення від 28.08.2018р., фахівцями було здійснено перевірку квартири № 50, про яку просила пані Оксана. За результатами перевірки порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів, і правил на об’єкті на вул. М. Грушевського 101/1 у квартирі № 50 не було виявлено. Будівництво проводилося згідно з затвердженою проектною документацією», — зазначають у відділі архітектурно-будівельного контролю ДМР.

Звинувачення міської ради у відсутності реакції на завернення громадян, фото-2

Після публікації у виданні «Діло», у соціальній мережі Фейсбук з’явилася публікація одного з активістів з особистим коментарем, який ми вважаємо маніпулятивним, адже дописувач неодноразово публікує маніпулятивну інформацію.
Дивіться більше:  

https://drohobych-rada.gov.ua/zvynuvachennya-miskoyi-rady-u-vidsutnosti-reaktsiyi-na-zavernennya-gromadyan-ye-manipulyatsiyeyu/?fbclid=IwAR1HQPrltVzHLP3wcQu4W9oyVy5ZPVJsKJqI5xgINiZZvpEQGscNJQ_h4ts
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трагедія #обвал #постраждалі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...