• Головна
  • Створювати сучасний ЦНАП Дрогобичу допомагатиме команда Програми «U-LEAD з Європою»
11:33, 4 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Створювати сучасний ЦНАП Дрогобичу допомагатиме команда Програми «U-LEAD з Європою»

Створювати сучасний ЦНАП Дрогобичу допомагатиме команда Програми «U-LEAD з Європою»

У Дрогобичі на вулиці Бориславській триває будівництво сучасного мультифункціонального центру «Документ-Сервіс Дрогобич».

На базі центру «Докумен-Сервіс Дрогобич» у роботі будуть об`єднані всі комунальні підприємства міста, зокрема КП «Дрогобичводоканал», КП «Дрогобичтеплоенерго», Управління праці та соціального захисту населення та інші служби, які надаватимуть адміністративні послуги дрогобичанам.

Однак для початку роботи, окрім завершення самого будівництва, яке на умовах співфінансування з міським бюджет відбувається в основному за кошти Державного фонду регіонального розвитку, необхідно системно організувати роботу, аби створити належний ЦНАП. Мова йде, зокрема, про технічне та програмне забезпечення, стратегію надання послуг та власне дизайн приміщення.

Завдяки допомозі експертів Дрогобич взяв участь у конкурсі від Програми «U-LEAD з Європою», а відтак здобув перемогу та був відібраний як місто, якому допомагатимуть у розробці технічних завдань для створення ЦНАП.

Допомагатиме Дрогобичу у створенні належного ЦНАПу кваліфікована команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою».

Вже незабаром до Дрогобича прибудуть уповноважені спеціалісти Програми, метою візитів яких є детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо створення ЦНАП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП
Останні новини
Оголошення
live comments feed...