• Головна
  • Діяльність трускавецького водоканалу – паралізована! «Рада міста» вимагає скликання позачергової сесії
08:54, 6 липня 2019 р.

Діяльність трускавецького водоканалу – паралізована! «Рада міста» вимагає скликання позачергової сесії

Діяльність трускавецького водоканалу – паралізована! «Рада міста» вимагає скликання позачергової сесії


Громадська організація «Рада міста» оприлюднила звернення до міського голови Трускавця Андрія Кульчинського з вимогою скликати засідання позачергової сесії міськради.

Підстава для цього – надзвичайно актуальна! Як повідомив учора під час прес-конференції начальник «Дрогобичводоканалу» Романа Шагала, 1 липня орган виконавчого стягнення наклав арешт на рахунки та майно ТзОВ «Трускавецький водоканал», виконуючи постанову Західного апеляційного господарського суду. Цією постановою ще 20 лютого водоканал міста-курорту було зобов’язано сплатити борг дрогобицькому підприємству у сумі 5,15 млн грн. А загалом заборгованість трускавецького водоканалу сягнула понад 12,3 грн, не враховуючи нарахування пені та штрафних санкцій.

За словами Романа Шагали, були вжиті неодноразові спроби врегулювати ситуацію – з часу вступу в дію рішення суду відбулося кілька нарад на рівні керівництва двох підприємств та представників влади Дрогобича й Трускавця. Однак конструктивного рішення трускавецькі посадовці не запропонували! Більше того – інформація про критичний стан, у якому опинилося підприємство міста-курорту, ретельно приховувалася. Це питання не обговорювалося на депутатських комісіях, не виносилося на розгляд сесії! А голова міста Кульчинський та профільний заступник Балицький, які вели перемовини з Дрогобичем, вкотре продемонстрували - вони неспроможні ухвалювати ефективні антикризові рішення!
Зволікати далі – це ставити під загрозу водопостачання міста-курорту, оскільки через те, що рахунки заблоковані, трускавецький водоканал не зможе здійснити жодних виплат. Водопостачання для Трускавця наразі Дрогобич не припиняє, однак у випадку протермінування поточних платежів за спожиті послуги, зробити це може! Дрогобицький водоканал у судових інстанціях 14 разів відстояв своє право на повернення боргів!
Тому «Рада міста» вимагає в трускавецького мера - невідкладно видати Розпорядження про скликання позачергової сесії. Таку вимогу мали б підтримати і депутати Трускавецької міської ради! Порядок денний пропонується такий:
1. Звіт профільного заступника міського голови Олексія Балицького про результати фінансово-господарської діяльності ТзОВ « Трускавецький водоканал» за період з 01.01.2016 по 30.06.2019 року та виконання ним Розпорядження міського голови за результатами громадських слухань від 01.03.2016 року.
2. Звіт виконавчого директора Мирослава Мицька про виконану роботу на посаді виконавчого директора ТзОВ «Трускавецький водоканал», як представника міста та шляхи вирішення питання по погашенню заборгованості.
3. Напрацювання перспективи розвитку водопостачання та водовідведення в місті Трускавець.
Нагадаємо, що міський голова Андрій Кульчинський балатувався з передвиборчою програмою «Питна вода одразу з крану» з гарантією цілодобового забезпечення якісною питною водою споживачів Трускавця, встановлення сучасних систем очистки води, гарантованого контролю якості води.
А внаслідок дій керівництва трускавецького водоканалу із делегованим міським головою представником - Мироном Мицьком, на сьогодні Трускавець стоїть перед викликом паралічу діяльності водопостачального підприємства міста! - йдеться у зверненні ГО «Рада міста».
Ольга КУЦ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #вода #Трускавець
live comments feed...