• Головна
  • Дрогобичан закликають долучитися до ЕкоАкції. Відмовитися від поліетилену.
15:40, 2 липня 2019 р.

Дрогобичан закликають долучитися до ЕкоАкції. Відмовитися від поліетилену.

Фото з мережі інтернет

Фото з мережі інтернет

З кожним днем люди у всьому світі усвідомлюють нераціональність використання поліетиленової продукції, яка несе надзвичайну шкоду екології та навколишньому середовищу. Поліетилен розкладається сотнями років та вивільняє у повітря мільйони шкідливих мікрочастинок.

У деяких європейських країнах уже прийняли законодавчі акти, які частково або повністю забороняють використання поліетилену.

Осторонь цього процесу не залишається й Україна, зокрема Дрогобич. В числі перших в Україні Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради 20 листопада 2018 року прийняв рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів у торгівельних мережах міста.

За підрахунками екологів, кожен із нас за рік використовує близько трьохсот різних пакетів. Як альтернативу покупцям пропонують використовувати паперові пакети, екосумки чи звичайні тканинні торбинки багаторазового використання.

Екологи наголошують, що на відміну від поліетиленової продукції, паперова розкладається впродовж одного-двох років.

Мінімізувати кількість пластикових відходів — першочергове завдання для людства, щоб зменшити руйнівні процеси, які загрожують не лише екології, а й становлять пряму загрозу життю та здоров’ю людей та тварин.

З метою привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику і, як наслідок, забруднення довкілля в Україні у середу, 3 липня, відбудеться акція “День без поліетилену“.

У цей день українців закликають повністю відмовитися від виробів із пластику.

У Дрогобицькій міській раді закликають дрогобичан долучитися до цієї акції, відмовившись повністю від пластику та поліетилену, використовуючи альтернативні засоби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліетилен #акція
live comments feed...