• Головна
  • Дрогобич став ще більш впізнаваним. ФОТО
11:08, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

Дрогобич став ще більш впізнаваним. ФОТО

Дрогобич став ще більш впізнаваним. ФОТО

Розвиток туризму у Дрогобичі набирає обертів. Туристичними та архітектурними принадами древнього Дрогобича цікавляться як його мешканці, так і туристи з України та світу.

Для того, щоб Дрогобич був ще більш впізнаваним, у червні на його вулицях облаштували ще два промоційні архітектурні об’єкти — логовивіску та логолавку.

Вулиця Стрийська — одна з головних транспортних артерій міста. На початку червня при в’їзді зі Стрийського напряму на цій вулиці облаштували інсталяцію зі слоганом міста «У ньому вся сіль».

Дрогобич став ще більш впізнаваним. ФОТО, фото-1

Як зазначають у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, ця вивіска є першим архітектурним об’єктом знайомства туриста з Дрогобичем, а також нагадуванням усім, що місто Дрогобич унікальне своє соляною історією і має діюче, найстаріше підприємство з видобутку солі, яке потрібно зберегти та розвинути. Ідея встановлення цієї вивіски належить міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі.

Наприкінці червня на площі Замкова гора у Дрогобичі встановили логолавку. Ця лавка у вигляді букви «Д» розміщена таким чином, щоб любителі фото мали змогу з одного боку фотографуватися на фоні костелу, а з іншого — на фоні Ратуші.

Дрогобич став ще більш впізнаваним. ФОТО, фото-2

Цей проект реалізовано завдяки спільним зусиллям влади, громади та бізнесу у сфері туризму. Крім місцевого самоврядування, до реалізації ідеї долучилися близько 50 осіб з України та закордону.

У Туристично-інформаційному центрі Дрогобича переконані, що завдяки цій логолавці Дрогобич буде впізнаваним не лише в Україні, а й світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дрогобич
live comments feed...