![](https://s.03247.com.ua/section/logo/upload/pers/244/logo.png?20250117)
10:40, 22 червня 2019 р.
Внаслідок зіткнення автомобілів на перехресті біля Дрогобича госпіталізували шістьох осіб
![Фото Нацполіції Львівщини Фото Нацполіції Львівщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото Нацполіції Львівщини
![Внаслідок зіткнення автомобілів на перехресті біля Дрогоби..., фото-1 Внаслідок зіткнення автомобілів на перехресті біля Дрогобича госпіталізували шістьох осіб, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Неподалік Дрогобича на нерегульованому перехресті під час ДТП травмовано шестеро осіб. За інформацією Нацполіції Львівщини, аварія сталася у суботу 22 червня, близько 11:00, на дорозі Східниця-Пісочна.
На оприлюднених фото з місця події видно, що зіткнення сталося на перехресті біля ресторану "Діброва". Внаслідок ДТП обидва автомобілі опинилися у кюветі.
Автомобіль Nissan Almera під керуванням 18-річного хлопця, мешканця міста Стебник зіткнувся з Geely Emgrand, за кермом якого перебував 50-річний мешканець міста Трускавець.
Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали обидва водії.
Окрім водіів госпіалізовано 15-річну дівчину, пасажирку Nissan і трьох пасажирів Geely віком від 25 до 50 років.
Правоохоронці встановлюють з чиєї вини сталося зіткнення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:16
13 січня
live comments feed...