• Головна
  • Трускавець за здорову молодь! Триває збір під петицію про створення спортивного майданчика на Стуса, 14
12:24, 26 червня 2019 р.

Трускавець за здорову молодь! Триває збір під петицію про створення спортивного майданчика на Стуса, 14

Трускавець за здорову молодь! Триває збір під петицію про створення спортивного майданчика на Стуса, 14

Більше можливостей для розвитку молоді! Небайдужий трускавчанин Іван Сенюта створив та закликає підтримати петицію щодо закупівлі інвентаря для спортивного майданчика на вулиці Стуса, 14. Як пояснює чоловік – мікрорайон їхньої багатоповерхівки, де є чимало молоді, якій хочеться демонструвати позитивний приклад здорового способу життя, страждає від відсутності належного спортивного майданчика. А шкода, бо місце під такий майданчик є - його потрібно лише облаштувати відповідним інвентарем, - переконує Іван Синюта.

Мова іде про чималу площу, яка розміщена якраз навпроти будинку. Роками ця територія стояла пусткою та заростала травою. Відтак громада багатоповерхівки за ініціативи пана Івана взялася облагороджувати цю ділянку: винесли залишки старого спортивного інвентаря, який став непридатним, та огородили увесь майданчик. Одне слово, територію підготували до майбутніх тренажерів. Та от коштів на придбання належного спортивного інвентаря активістам бракує. Тому Іван Сенюта просить усіх небайдужих підтримати петицію, яку він склав, аби міські чиновники виділили з бюджету фінансовий ресурс на вкрай потрібну та важливу справу.

сенюта.jpg

сенюта.jpg

Історія цього спортивного майданчика починається з 2017 року коли наш проект здобув перемогу у бюджеті участі місцевих ініціатив. Проте коштів тоді, а  це була сума у 99 тис грн, вистачило тільки, щоб облагородити територію: тобто належно вирівняти площадку під майбутній спортивний майданчик та огородити її і поставити там один тренажер. Практика показує, що навіть цей один тренажер уже користується чималим успіхом в молоді. Рік тому були ліквідовані останні нормальні спортивні турніки біля другої школи - там спорудили футбольне поле. Тож наразі в нашому районі відсутній комплексний спортивний майданчик, потреба в якому є чимала. Тому просимо підтримати петицію та допомогти нам завершити розпочату справу, - апелює до свідомості містян Іван Сенюта.

88.jpg

За баченням трускавчанина, на огородженому майданчику мав би постати сучасний спортивний комплекс з тренажерів, а саме Мультифітнес станція InterAtletika (SM802 Max), яка коштує трохи більше 58 тис грн. На переконання пана Івана, цілком підйомна сума для бюджету міста, було б лишень бажання чиновників. Активний мешканець наголошує: «Здоровий спосіб життя, відтак активне дозвілля дітей – ті речі, які допоможуть сучасній молодій людині вийти із віртуального світу комп’ютерних ігор і позбавитися цих залежностей. Тож мета створення спортивного майданчика більш, ніж благородна!», - переконаний пан Іван.

Петицію Іван Сенюта зареєстрував 27 травня. Підписати її можна ще впродовж двох місяців. Тож не будьмо байдужими до вартісної ініціативи активних містян оздоровниці. Підтримати петицію можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #Трускавець #молодь
live comments feed...