
12:41, 17 листопада
Президент України анонсував кадрові зміни у енергетиці на тлі аудиту

Президент Володимир Зеленський зазначив, що провів нараду з премʼєр-міністеркою Юлією Свириденко щодо подальших рішень для очищення і перезавантаження управління сферою енергетики та повʼязаними інституціями та анонсував кадрові рішення.
Про це він повідомив на своєму каналі у Telegram, передає "Економічна правда".
"Перше – доручив Кабінету Міністрів України внести на розгляд Верховної Ради невідкладний законопроєкт про оновлення складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", – зазначив Зеленський.
Також він анонсував оновлення керівництва Державної інспекції ядерного регулювання та Державної інспекції енергетичного нагляду. Окрім цього, доручив прем'єр-міністерці внести на розгляд Верховної Ради подання на призначення керівника Фонду державного майна України.
"Четверте – у повній взаємодії з правоохоронними та антикорупційними органами забезпечити оновлення Агентства з розшуку та менеджменту активів та оперативно завершити конкурс на посаду керівника АРМА так, щоб новий керівник Агентства міг бути визначений уже до кінця цього року", – додав Зеленський.
Останнім пунктом він назвав оперативно проведення аудиту і підготувка до продажу активів й часток в активах, що належали російським субʼєктам і колаборантам, які втекли в Росію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
08:56
2 грудня
23:01
1 грудня
12:27
28 листопада
12:23
28 листопада