• Головна
 • Автошкола iDrive – найкраща з автошкіл у Львові
Новини компаній
17:26, 23 лютого

Автошкола iDrive – найкраща з автошкіл у Львові

Новини компаній

Потрібно відкладати важливі справи та їхати на заняття до автошколи увечері, після важкого робочого дня. Сама думка про це є основним фактором, що не дозволяє багатьом автовласникам сісти за кермо власної машини. Студенти, які змушені працювати та навчатися, матусі в декреті та інші категорії громадян дуже потребують альтернативи, яка б допомогла їм у досягненні мети – стати грамотним водієм.

Автошкола iDrive – найкраща з автошкіл у Львові, фото-1

Сучасний навчальний заклад високого рівня, який вже давно застосовує прогресивні методи навчання – автошкола Львів iDrive підготувала для учнів теоретичний курс ПДР в онлайн форматі. Тепер навчання не залежить від ситуації та інших зовнішніх факторів, вивчайте курс легко та невимушено разом з нами!

 • Змістовні відеоконференції Google Meet.
 • Кваліфіковані наставники, дружня атмосфера.
 • Готові конспекти, тестові завдання.
 • Доступ до всіх учбових матеріалів та багато іншого.

Позитивний зворотний зв'язок вид щасливих власників посвідчення водія – це результат кропіткої праці команди викладачів, величезного бажання допомогти та зробити українські дороги ще більш безпечними та комфортними. Факт, що понад 90% студентів складають іспит у сервісному центрі з першого разу, говорить сам за себе!

Що входить в онлайн навчання

Програма курсу включає не тільки перегляд лекцій, наші учні опановують знання за допомогою додаткової літератури та регулярно проходять проміжкові тестові завдання. Ці заходи допомагають швидше запам’ятовувати, працювати над помилками та закріплювати набуті знання.

Після успішного складання теорії учень допускається до іспиту в СЦ МВС України. Завдяки регулярній перевірці засвоєних знань випускники автошколи Львів готові до зовнішніх випробувань не лише «теоретично», а й психологічно.

За кожним студентом закріплено особистий кабінет, де є все необхідне для навчання та важлива інформація для куратора. В план лекцій входить ціла низка обов’язкових понять, які є важливими для успішного складання іспиту.

 • Вузли та механізми автомобіля;
 • Дорожні знаки, розмітка;
 • Правила поведінки на дорозі;
 • Законоположення для водія;
 • Маневрування;
 • Безпека та права учасників руху тощо.

Наші онлайн курси призначені не лише для початківців, ми розробили програми для тих, хто мав довгострокову перерву та невпевнено почуває себе за кермом. Дистанційне навчання можуть пройти водії, які бажають здобути вищу або нижчу категорію, при наявності дійсного посвідчення.

Автошкола iDrive – найкраща з автошкіл у Львові, фото-2

Переваги дистанційного навчання в автошколі iDrive

Найголовніше – це комфортне навчання, в приємних умовах, у звичний обстановці. Ви не ризикуєте здоров'ям у період сезонних захворювань та не відчуваєте нервової напруги серед великої кількості людей в одному приміщенні, як це буває в учбових аудиторіях.

Крім цього слухачі онлайн-курсу:

 • економлять час, оскільки їм не потрібно витрачати його на дорогу;
 • можуть входити в обліковий запис з будь-якого пристрою, що підтримує вихід в інтернет, що дуже зручно;
 • отримують розгорнутий коментар від куратора у відповідь на своє питання;
 • економлять гроші, «дистанційка» коштує дешевше та нема потреби оплачувати проїзд.

Ми подбали про зручність та приємності для студентів – кожен може сплатити вартість курсу частинами, на постійній основі діють акції та знижки. Подробиці про навчання знайдете тут https://idrive.dn.ua/lviv/, залишайте заявку та отримуйте інформацію про ціни, категорії та багато іншого.

Наші викладачі дуже приємні люди та справжні професіонали, мають великий досвід водіння та спеціальну освіту, ви обов’язково отримаєте знання високого рівня. Чекаємо на вас!

Наш Instagram: https://www.instagram.com/avtoshkolaonlineukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...