• Головна
  • Що варто робити з ремонту в новій квартирі
Новини компаній
20:18, 1 серпня 2023 р.

Що варто робити з ремонту в новій квартирі

Новини компаній

Обов'язкові види ремонтних робіт у купленій квартирі

Сучасне житлове будівництво передбачає зведення багатоквартирних житлових будинків із цегли, готових панельних конструкцій або з монолітного бетону, що становить основу всіх конструкцій, що несуть. При цьому, незалежно від технології будівництва, неминуча усадка будинку завершиться протягом найближчих двох-трьох років, саме тоді більшість експертів рекомендують розпочинати капітальний ремонт купленої за оголошенням на сайті obyava.ua квартири.

Найбільш поширені етапи ремонтних робіт

Єдиного, строго затвердженого плану ремонтних та оздоблювальних робіт у купленій на первинному ринку житлової нерухомості квартирі не існує, при цьому дотримання черговості виконання робіт є очевидним фактом. При цьому всі види ремонтів починаються з виконання підготовчих робіт, на зразок знесення «зайвих» перегородок, підключення тимчасової мережі електропостачання та по можливості – тимчасової сантехніки (умивальника та унітазу, які після завершення робіт можна просто викинути).

Якісний ремонт неможливий без:

  • вирівнювання оштукатуреної поверхні стін та стелі, обладнання стяжки підлоги та закладки (при необхідності) тепло- та звукоізоляційних матеріалів (останній вид робіт вкрай важливий для квартир, розташованих на першому та/або останньому поверсі багатоквартирного житлового будинку);

  • прокладання електричних кабелів до всіх джерел споживання електроенергії (розеток, вимикачів, освітлювальних приладів), розведення та монтажу систем подачі холодної води, теплопостачання та каналізації;

  • спорудження додаткових перегородок, ніш та фальш-стін, передбачених дизайнерським проектом.

Після виконання зазначених робіт можна приступати до укладання керамічної плитки у ванній кімнаті та туалеті (спочатку на поверхні стін і лише потім на підлозі).

Завершальні етапи ремонтних робіт

На завершальному етапі ремонту приступають до фінішного вирівнювання підлоги, шпаклювання та ошкурювання, фарбування стелі, монтажу укосів та підвіконь. Якщо куплена житлова нерухомість призначена для оренди, то оренда квартир неможлива без встановленої постійної сантехніки, шпалер на стінах (або пофарбованих стін) та укладеного покриття для підлоги.

Передача квартири в оренду також передбачає наявність у квартирі міжкімнатних дверей, кухонного гарнітуру, системи кондиціювання повітря та побутової техніки (не завжди).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...