• Головна
  • Склад для бізнесу: де орендувати та навіщо
Новини компаній
11:00, 18 липня 2023 р.

Склад для бізнесу: де орендувати та навіщо

Новини компаній

Оренда складів – це дуже зручне та цілком доступне вирішення проблеми з нестачею місця для зберігання товарів та інших цілей. Все більше компаній різного типу орендують склади для бізнесу.

Компанія Tetris Box надає сучасні чисті та зручні склади для бізнесу у Києві, Львові та Одесі. Приміщення розташовані у місцях з хорошою транспортною розв’язкою, тож вам буде дуже зручно користуватись своїм складом. Оренда коштує недорого і ви можете оформити її на будь-який строк та за необхідності подовжити його.

З якою метою бізнес орендує склади?

Оренда складу для бізнесу – це оптимальне вирішення великої кількості проблем. Компанії використовують додаткові приміщення для:

1.Розміщення меблів та техніки на час ремонту чи переїзду до нового офісу. Це дуже просто так дозволяє оптимізувати процес. Склади підходять для розташування не тільки столів та крісел, а й для документації, різноманітного обладнання тощо.

2.Для розміщення товарів. Це ідеальне вирішення проблеми для інтернет-магазинів або невеликих магазинів. Власники інтернет-магазинів інколи облаштовують склади як пункти видачі товарів.

3.Для розміщення будівельних матеріалів та обладнання на час ремонту чи будівництва. Таким чином ви зможете забезпечити їх гарний стан та цілісність.

Оренда складів користується попитом у власників приватного бізнесу, громадських та інших організацій. Ця послуга стає популярною дедалі більше.

Чисті сучасні склади під оренду у TetrisBox

Компанія TetrisBoxнадає в оренду нові приміщення, максимально пристосовані для розміщення предметів різного типу. Клієнти отримують:

1.Чисті бокси з усіма необхідними умовами. Всередині є все необхідне для зберігання речей у гарному стані: освітлення, регулювання температури, вологості, запиленості, вентиляція. Всередині можна зберігати дорогі меблі, одяг, косметику, комп’ютерну техніку і багато іншого. Для розміщення речей можна встановити стелажі. Клієнт може привезти свої або замовити їх у TetrisBox.

1.Гарантію безпеки. Кожен власник отримує особистий ключ та може змінити замки за бажанням. Вся територія постійно простежується відео камерами та контролюється професійними охоронниками.

2.Широкий вибір боксів: ви можете орендувати маленький бокс, або дуже великий в залежності від кількості речей, які хочете залишити на зберігання.

3.Цілодобовий доступ до складу. Ви можете користуватись боксом у будь-який час, але для цього треба мати документи або довіреність від власника.

4.Доступні ціни на оренду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Tetris Box #Оренда складу для бізнесу #Оренда складів #склади для бізнесу
live comments feed...