• Головна
  • Магазини для автоматів. Калібри, типи магазинів та бренди
Новини компаній
12:40, 14 липня 2023 р.

Магазини для автоматів. Калібри, типи магазинів та бренди

Новини компаній

Магазини для зброї являються додатковими елементами, котрі призначені спеціально для того аби у них заздалегідь можливо було складати запасні набої. Такі магазини для зброї сьогодні реалізуються в різноманітній формі з розміром, у різній кольоровій гамі та відповідно місткості. Всі щойно зазначені нами моменти, залежать саме від того, для якої зброї такий магазин буде використовуватися та з якою метою.

Багато хто відверто не розуміє, для чого саме взагалі потрібно мати такі магазини для зброї (набоїв). Якщо ви – людина далека від зброї, варто розуміти, що такі магазини для набоїв дійсно дуже важливі. Наприклад, людина приймає участь у спортивних тренуваннях чи відправилася на полювання. Завдяки таким магазинам із запасними набоями, у неї завжди буде під рукою все необхідне.

Магазини для автоматів. Калібри, типи магазинів та бренди, фото-1

Тобто якраз завдяки згаданим магазинам з набоями можна буде швидко по часу замінити уже спорожнілі магазини на заряджені, а також відповідно далі продовжити стріляти без втрати в часі, який у дуже великій кількості ситуацій є справді напрочуд важливим.

Що ще варто знати про магазини для зброї?

Кожен окремий тип того чи іншого магазину для зброї, незалежно від того, це обойма ак 74 або ж якийсь інший тип магазину – готовий виріб, який вважається сумісним лише з конкретним типом зброї. На сучасному ринку увазі покупців завжди готові запропонувати можливість придбати магазини для такої зброї як:

  • пістолети;
  • автомати;
  • гвинтівки.

Крім типу зброї, що до неї використовуються такі магазини, не потрібно забувати про необхідність врахування калібру набоїв. В продажі сьогодні є магазини з такого матеріалу як метал та ударостійкий міцний пластик. Якщо детальніше говорити про основні та поширені різновиди магазинів для карабінів та гвинтівок, варто відзначити, що вони бувають не лише знімні, а й вбудовані та у формі диску з коробкою або навіть трубкою. Додатково такі магазини можуть бути дугоподібні та прямі.

Магазини для автоматів. Калібри, типи магазинів та бренди, фото-2

До речі, виходячи з розмірів магазинів та їх конструкції, в такому готовому виробі можна розміщувати різну кількість патронів.

Чи можливо в Україні придбати хороші магазини для зброї?

Звісно можливо. Увазі покупців сучасний український ринок пропонує різноманітні магазини для набоїв від величезної кількості виробників. Зокрема це можуть бути магазини для зброї від таких торгових марок як Retay, Umarex, Fab Defense та Magpul. Широкий асортимент різних типів магазинів для різних калібрів набоїв від ряду популярних брендів ви знайдете на сторінках інтернет-магазину FONARIKI, чий офіційний інтернет-сайт розташований тут – fonariki.com.ua.

При першій нагоді ви завжди можете зайти на сайт цього магазину та трохи детальніше ознайомитися з доступним тут асортиментним рядом магазинів, надійних, сучасних, оригінальних, зручних у процесі використання та більш ніж доступних за своєю ціною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...