• Головна
  • Коли потрібна консультація лікаря-імунолога
Новини компаній
17:57, 29 березня 2023 р.

Коли потрібна консультація лікаря-імунолога

Новини компаній

Більшість людей відвідує медичні заклади лише за потреби. Ми знаємо, чим займається терапевт, невролог чи хірург, проте спектр завдань імунолога залишається для багатьох невідомим. Що саме лікує імунолог, і коли варто записатися до цього фахівця на консультацію?

Які захворювання може зцілити імунолог?

Визначення, діагностика та лікування захворювань, пов'язаних з імунною системою людини – основна спеціалізація лікаря. Перелік проблем, наявність яких зобов'язує вас прийти на візит до клінічного імунолога, можна звести до таких недуг: постійні загострення хронічних захворювань, порушення травлення, алергії, кандидоз, легеневий фіброз, системні аутоімунні захворювання.

Коли потрібна консультація лікаря-імунолога, фото-1

Єдиним дієвим способом протистояти будь-яким захворюванням, зокрема й новим вірусним інфекціям, є підтримання здорового стану організму. І якщо з віком нічого вдіяти не можна, повністю вилікувати хронічні захворювання теж не завжди можливо, то контролювати й підтримувати хороший стан імунної системи цілком можна та необхідно.

Імунологічний підхід до лікування

У клініці «Вільне дихання» використовується якраз імунологічний підхід до лікування захворювань органів дихання – імунокорекція, яка має на меті посилення імунного захисту, виправлення дисбалансу імунних реакцій. Тобто імунокорекція дає змогу відновити й активізувати природні сили організму, надати йому енергії для боротьби з будь-якими агресивними проявами навколишнього середовища.

Лікування без імунокорекції часто призводить лише до тимчасового поліпшення, оскільки спрямоване на зняття проявів, а першопричина – ослаблений імунітет, нікуди не зникає. І за першого ж сприятливого для вірусів і бактерій збігу обставин хвороба повертається. Звичайно, зняти її гострі прояви вкрай важливо, але в довгостроковому плані необхідна імунокорекція. Тільки комплексний підхід із залученням інших вузьких фахівців дає змогу досягати потрібного результату.

Як зрозуміти, що потрібно на прийом до імунолога?

Будьте уважні: якщо у вас спостерігається будь-яке із зазначених захворювань, обов'язково відвідайте лікаря-імунолога:

  • Часті застуди та ГРЗ.
  • Підвищена загальна стомлюваність.
  • Часті шкірні висипки.
  • Тривалий кашель.
  • Важке дихання, задишка, викликані нормальним фізичним навантаженням.
  • Регулярний нежить, різь в очах, сльозотеча, нагноєння, герпес, бородавки, папіломи.
  • Порушення сну, підвищена температура тіла впродовж тривалого періоду без видимих на те причин.

Фахівець дасть вам індивідуальні рекомендації щодо харчування, режиму дня. Крім того, обов'язково призначить вітаміни та збалансовані препарати, мета яких зміцнити імунітет і заповнити нестачу корисних компонентів в організмі. Завдяки своєчасному лікуванню та профілактичним заходам, ви зможете уникнути серйозних недуг у майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...