• Головна
  • Як правильно заряджати павербанк
Новини компаній
11:00, 22 лютого 2023 р.

Як правильно заряджати павербанк

Новини компаній

Павербанк (Power bank) https://zsshop.com.ua/ru/zovnishniy-akumulyator-power-bank/ являється чудовим винаходом сучасності, який стане рятівником в умовах частих відряджень та навіть раптових відключень електроенергії. Іноді ми з вами в силу тих чи інших обставин просто забуваємо вчасно заряджати гаджети до відключення світла або до нашого від'їзду і тому ситуація з майже розрядженим телефоном чи навіть планшетом все частіше може траплятися зненацька.

Для того аби такі пристрої могли працювати та не псували нам із вами настрій та весь наш день і придумані power банки, за допомогою яких можна заряджати гаджети без електроенергії та у будь-якому місці. Проте варто пам'ятати, якщо ви хотіли б аби цей пристрій послужив вам якомога довше, важливо правильно з ним поводитися. Сьогодні пропонуємо вам разом із нами поговорити про те, як правильно заряджати павербанк аби своїми діями йому не нашкодити, а навпаки продовжити термін його використання.

Як правильно заряджати павербанк, фото-1

Заряджаємо power bank правильно! Про що необхідно пам'ятати?

І так, ви стали власником power bank. Звичайно що вам хочеться аби цей надзвичайно корисний аксесуар завжди та повсякчас вправно виконував свою роботу та міг постійно підтримувати максимально можливий заряд кожного вашого гаджета. З цією метою просто варто знати та дотримуватися всього лишень кількох простих правил. А саме зараз ми маємо на увазі наступні:

  • Після придбання цього зарядного пристрою, його необхідно зарядити до максимально можливої відмітки. Дочекайтеся завершення наявного у будь-якому павербанку «крапельного» заряду і лише тоді відключайте його від мережі.
  • Для того аби отримати максимально можливу місткість заряду, спеціалісти радять проводити з павербанком декілька циклів повної зарядки та розрядки. Якщо через деякий час цей пристрій знову почне швидко розряджатися, спеціалісти радять аналогічно повторити подібну процедуру. Зазвичай для того аби акумулятор почав працювати у звичному режимі та міг, так би мовити «розігнатися», вистачає від двох до трьох повторень процедури.
  • Ні в якому разі не варто заряджати акумулятор на пів заряду. Якщо вам терміново кудись потрібно піти, телефон розряджений, a power bank не зарядився повністю, краще візьміть з собою зарядку до телефону та підзарядіть його у тому місці, куди ви збираєтеся йти.

Що ще варто пам’ятати про правильну зарядку павербанку?

Спеціалісти ні в якому разі не радять розряджати power bank до нуля. Таке регулярне поводження із цим пристроєм призведе до скорочення його терміну служби в кілька разів. Найкращим рішенням буде залишати заряд на рівні 10-15%. Для того, щоб відкалібрувати power bank потрібно раз на декілька місяців повністю його садити. Раптом ви не будете тривалий час користуватися своїм павербанком, ні в якому разі не залишайте його зі 100 відсотковою зарядкою або ж повністю розрядженим. І перший, і другий варіант для нього дуже вже шкідливі.

Для зарядки повербанка завжди використовуйте оригінальні адаптери, які б на всі 100% відповідали наявним у вашого допоміжного пристрою характеристикам. Тобто якщо із самого початку виробник вказав, що той чи інший powerbank необхідно заряджати із силою струму в 2А, значить саме таку силу струму використовувати і необхідно.

Якщо у вас немає павербанку, але ви дуже хочете його придбати, для суттєвої економії можете зробити це у ломбарді. Інтернет-магазин «Золота Скриня» – найкраще місце для покупки, де вам запропонують популярні моделі павербанків у хорошому стані та за нижчими ринковими цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...