Новини компаній
09:32, 12 лютого 2023 р.

Навіщо потрібен сейф вдома?

Новини компаній
Навіщо потрібен сейф вдома?, фото-1

Основна і єдина задача, яка вкладена розробниками сейфа - охорона майна.

З часом, як починає накопичуватися багато цінного, гроші та коштовності й просто можливо цінне не в грошовому еквіваленті, а дороге в особистому плані, люди починають перейматися за те, як зберегти свої накопичення.

Багато з них для цієї цілі беруть в користування варіант збереження цінностей у сейфах. Ще змалечку багато з нас знає наскільки вони бувають потужними, даючи надійний захист цінному майну від сторонніх людей при різних ситуаціях. Так і з першого погляду, це в рази надійніше, чим заховувати гроші серед книг. Також ефективним варіантом збереження майна, є сигнализация для квартиры Киев.

Отже, навіщо сейф потрібен вдома, чим він кращий за інші варіанти зберігання майна?

Якщо є страх втрати чи пошкодження вашого майна, гарним рішенням для його збереження буде придбати собі сейф, ця річ не тільки збереже різні коштовності від рук злодюжка так ще й від стихійних бід, такі як:

  • Пожежа;
  • Повінь, затоплення будівлі;
  • Землетрус;
  • Ураган та ін.

До цього слід враховувати, що це досить доступна і зручна в користуванні річ, встановити його можна навіть у своїй кімнаті.

А за яким принципом працює сейф?

Сейф - відточений механізм, задача цього механізму не давати ходу засува, але як тільки була набрана комбінація(ваш пароль, пін-код чи відбиток пальця), який ви маєте попередньо виставити раніше, механізм дасть хід зсуву, і ви з легкістю зможете відчинити сейф, що саме цікаве, якщо ж ви все ж таки ввели код-пароль не вірно, один або декілька разів, звісно залежить від сейфа і його функціоналу, але зазвичай сейф може заблокувати себе (замок) сам.

Де повинен знаходитися сейф?

Взагалі ви можете розмістити його будь-де, в залежності від вашого бажання, вмонтувати у стіну за картину як у старих фільмах, чи поставити його біля ліжка, затягти у підвал. Але є деякі правила на рахунок розташування, але дотримання їх в рази покращить ефективність сейфа, і збільшить вашу безпеку, а саме:

  • Сейф повинен бути розташований не ближче чим на півтора метра від вхідні двері у приміщення, а також не ближче чим на пів метра від ваших вікон;
  • У випадку якщо у сейфі зберігаються будь якого типу набої або аерозолі, в такому разі сейф повинен знаходитися не ближче одного метра від місця опалення, місць з підвищеною температурою.

Правила вибору сейфа

Тепер поговоримо про вибір вашого сейфа, до купівлі таких речей потрібно відноситися зважено та уважно, звісно відштовхуючись від ваших потреб та бажань.Отож, перед купівлею сейфа потрібно обдумати певну кількість деталей, щоб потім не жаліти про свою покупку, такі як:

  • Монтаж сейфа - більш чіткіше закріплення сейфа, це відіграє не малу роль в ефективності зберігання вашого майна в сейфі, бо через те, що сейф буде ненадійно вмонтований то злодії можуть просто викрасти цінності разом з сейфом. Їм не обов’язково під час пограбування відчиняти сейф на місці. Достатньо через двері чи вікна витягнути сейф. Тому так важливо вірно вмонтувати сейф, та тримати його трохи далі від дверей і вікон, хоч і крадіжка самих цінностей не гарантована якщо вкрадуть сейф все ж правильне монтування сейфа важливо.
  • Клас зламостійкості - в цілому існують 12 класів зламостійкості сейфів від нульового до дванадцятого, де 0 - це не надійний, звісно тоді 12 - це дуже надійний. Якщо розібрати варіанти сейфа для встановлення в такому поміщені як квартира, то підійдуть сейфи класом 3-4, 5-6, залежить наскільки цінні речі ви будете там зберігати. Зламостійкість теж важливий компонент, але вибір класу захисту має бути раціональним.
  • Окремі та вбудовані сейфи - ще в цілому сейфи розділені на два види сейфів, окремі - які можна підіймати, переставляти і на ваш розсуд, що робить їх в рази зручніше наступного типу сейфів, але і надає більше можливостей викрасти сам сейф, і вбудовані сейфи - це сейфи які вмонтовуються в підлогу чи стіну, що звісно унеможливлюють переміщення сейфа. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...