• Головна
  • Одноразова под система як золота середина
Новини компаній
11:15, 28 жовтня 2022 р.

Одноразова под система як золота середина

Новини компаній

Розчарування та пригніченість — найпоширеніші причини невдалого переходу на бік паріння. Одноразові електронні сигарети старого зразка, які могли бачити на заправних станціях або в тютюновому магазині за рогом, прості у використанні, але з дешевим дизайном та маленькими батареями вони часто не відповідають очікуванням, з якими їх примушують купувати. Якісні потужні парові пристрої, які, за словами виробника, підходять для початківців, надто складні для багатьох.

На цей час одноразова POD система займає вигідну золоту середину, оскільки поєднує у собі зручні для початківців властивості обох варіантів: вони приносять із собою простоту сигарети, але пропонують переконливі характеристики паріння і мають батарею, що перезаряджається, з достатньою ємністю протягом декількох годин задоволення. Крім того, невеликий та легкий под доступний в різних кольорах та формах, тож кожен може знайти те, що йому підходить.

Як правильно користуватися подами та як обрати POD систему

Подібно до одноразової электронної сигарети або вейп-ручки, багато пристроїв POD мають автоматичну активацію затяжкою: як тільки ви затягуєтеся, активується джерело живлення, рідина перетворюється на пару, яку потім можна вдихнути. Це дуже схоже на куріння тютюнової цигарки, полегшує звикання до нового стимулятора майбутнім колишнім курцям. Є POD системи із перевіреною кнопкою живлення.

Одноразова под система як золота середина, фото-1

Як правило, одноразовий под призначений для паріння «з рота в легені» (MTL), що є стилем, який використовують більшість курців. Таким чином, невеликі пристрої виробляють помірну кількість пари, забезпечуючи приємний смак і нікотиновий спалах.

Недоліки POD систем одноразового типу

Вирішивши обрати POD систему, необхідно враховувати наступні нюанси;

  • Невелика ємність: у мініатюрному пристрої, звичайно, менше місця для рідини. Картриджі, особливо маленькі моделі, часто вміщують менш як 1 мл рідини, навіть з великими POD 2 мл є межею. Випарник резервуара середнього розміру вміщує приблизно вдвічі більше. Тому немає нічого поганого в тому, щоб завжди мати при собі кілька додаткових пристроїв POD.
  • Порівняно мала ємність батареї: маленькі електронні сигарети просто не можуть наздогнати стандартний BoxMod. Тому людям, які люблять багато парити, слід подумати про придбання повербанку.
  • Більше відходів: оскільки атомайзери вбудовані в картриджі систем POD, їх необхідно замінювати. Поди, які не можна повторно наповнити, необхідно утилізувати після того, як вони спорожніють, хоча випарник може залишатися у робочому стані. Це створює більше відходів, ніж звичайний збірний змійниковий випарник, в якому необхідно замінити лише невеликий компонент, а саме голівку.

Проте проста структура, інтуїтивно зрозуміле використання та зручний, легкий дизайн роблять системи POD ідеальними пристроями початкового рівня для тих людей, які хочуть познайомитися зі світом електронних сигарет, але ще не наважуються використовувати складний стандартний пристрій із випарником та боксмодом.

Вейпери, які хочуть повністю контролювати своє задоволення від паріння та регулювати вихідну потужність, температуру, потік повітря та подачу рідини відповідно до особистих потреб, ймовірно, не будуть задоволені системою POD. Досвідчені парильники, які шукають невелику електронну сигарету для подорожей або нескладний другий пристрій можуть отримати масу задоволення від девайса. Місткості акумулятора вистачає на кілька днів парових веселощів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...