Новини компаній
09:17, 12 травня

Охорона квартир в Харкові

Новини компаній

Домівка для кожного є одним з небагатьох місць, де можна розслабитися та бути спокійним. І лише злодії-домушники можуть зруйнувати домашнє умиротворення. Незалежно від розмірів, кожне житло знаходиться під загрозою. Тому так важливо подключить квартиру к охране. Фірма “Охорона та безпека” в Харкові надає змогу захистити домівку завдяки перевіреним та з доведеною ефективністю продуктам. Команда з досвідчених фахівців витрачає на встановлення обладнання декілька годин, а також обов’язково контролює та ремонтує у необхідності пристрої.

Охорона квартир в Харкові, фото-1

Як працює охорона квартир в Харкові?

Першим з пристроїв у разі екстреної ситуації відреагують датчики руху, які зафіксують проникнення злодіїв. У ту ж мить прилад відправить сигнал на пульт охорони через системи gsm та gps, також одразу спрацює сирена та програмою буде відправлено повідомлення з попередженням на телефон господаря квартири. Одночасно з цими діями на місце виїжджає спеціально навчена група охоронців. Сигналізація вдома дає гарантійне зниження ризику стати жертвою квартирних злодіїв. Ви забезпечите собі спокійні дні та ночі.

Підключення квартири до охорони – багатоетапна та непроста дія, до якої треба підходити з усією серйозністю. Допомогти з цим зможуть лише кваліфіковані спеціалісти. 

Ціни на встановлення охорони квартири в Харкові

Охоронна агенція “Охорона та безпека” в Харкові турбується про доступність своїх послуг. Вартість підключення квартири до охорони складає від 350 гривень на місяць. Послуга складається з:

  • встановлення та підключення системи сигналізації на місці;

  • обслуговування та підтримка пристроїв в робочому стані.

Встановлення охоронної системи в домівках в Харкові 

В компанії “Охорона та безпека” представлений наступний вибір обладнання для того, щоб максимально захистити квартиру від незаконних проникнень:

  1. якісні дротові та бездротові системи для охорони будівель;

  2. відеокамери цілодобового спостереження;

  3. вахта контролю спокою 24/7.

Кожен з видів охорони має свої переваги. Наприклад, датчики бездротових та дротових систем працюють за будь-яких умов: будь то низький сигнал або відключення світла. Бездротове відрізняється лише простішим підключенням системи завдяки відсутності дротів. Камери відеоспостереження надають можливість відстежувати можливість, незалежно від вашого місця знаходження. Вахта, де знаходяться професійні охоронці, триматиме під контролем територію та зупинятиме злодіїв. 

Охорона квартир в Харкові, фото-2

Група швидкого реагування компанії “Охорона та безпека” 

Ми вже зазначили, що датчики системи охорони у разі проникнення будуть надсилати сигнал на пульт, що спровокує негайний виїзд на місце групи швидкого реагування. В машинах ГШР знаходяться звукова та світлова індикації, відеореєстр, радіо та мобільний зв’язок. Їх прибуття займає лише кілька хвилин. Сигнал небезпеки може бути додатково перенаправлений до поліції та швидкої допомоги. 

Гарантії при підключенні квартири до охорони

Охоронна агенція вживає якомога більше заходів, які підвищують якість надання послуг з безпеки квартир:

  • зв’язок підтримується кількома каналами, що дозволяє витрачати максимально мало часу на повідомлення необхідних служб;

  • в програмі охоронної системи закладена самодіагностика, завдяки якій запобігаються ламання пристроїв;

  • автономний режим праці важливих елементів системи.

Підключення квартири до охорони в Харкові - надійний метод запобігти обкрадання та нападу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...