• Головна
  • Щодо введення касових апаратів консультували підприємців у Трускавці
10:33, 15 лютого

Щодо введення касових апаратів консультували підприємців у Трускавці

Щодо введення касових апаратів консультували підприємців у Трускавці, фото-1

Чи можуть підприємці, які орендують торгові місця в МАФах, уникнути встановлення касових апаратів?

Це питання стало головним на зустрічі, яка відбулася сьогодні, 14 лютого, в Народному домі Трускавця, за участі міського голови Андрія Кульчинського та начальниці Трускавецької ДПІ ГУ ДПС України у Львівській області Олександри Яворської.

Зустріч ініціювали підприємці, які орендують торгові місця в КП «Парк курортний» (малий сувенірний ринок).

Міський голова Андрій Кульчинський наголосив на тому, що влада міста завжди йшла і йде назустріч підприємцям, проте є Закони України, і їх слід виконувати. РРО та ПРРО, або стаціонарні чи портативні касові апарати – це не така велика проблема, просто потрібно навчитися працювати з програмним забезпеченням у смартфоні. Начальниця Трускавецької податкової Олександра Яворська детально розкрила алгоритм впровадження цього нововведення і запевнила, що працівники податкової готові допомогти підприємцям у встановленні програмного забезпеченні та консультаціями як ним користуватися. Є інший варіант, але він складніший та дорожчий – відкриття розрахункового рахунку в банку (IBAN) та переведення всіх оплат на перерахунок, але тоді щомісяця підприємцям довелося б оплачувати немаленькі послуги банку.

Під час зустрічі були порушені й інші теми, зокрема аукціону на місця через систему ProZorro, термінів договорів, промоції Трускавця шляхом реалізації відповідної автентичної сувенірної продукції, юридичних моментів, роздруківки чеків, зовнішньої конкуренції тощо.

Результатами зустрічі залишилися задоволеними всі. Підприємці пообіцяли порадитися у своєму вузькому колі, і, напевно, все-таки будуть встановлювати РРО та ПРРО, адже така вимога для платників ІІ групи є обов’язковою нормою чинного законодавства України. А закон повинні виконувати всі. Тим, хто не виконає цю норму закону, вже в квітні довелося б сплачувати великі штрафи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...