• Головна
  • Фінансову підтримку з обласного бюджету отримають тепличники на Львівщині
09:20, 10 лютого 2022 р.

Фінансову підтримку з обласного бюджету отримають тепличники на Львівщині

Фінансову підтримку з обласного бюджету отримають тепличники на Львівщині, фото-1

У 2022 році для суб’єктів господарювання, що займаються вирощуванням ягідних та овочевих культур закритого ґрунту Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021–2025 роки передбачено часткове відшкодування вартості придбаних тепличних конструкцій, тунелів та обладнання до них, які не були у використанні.

Про це повідомляють на сайті ЛОДА.

Фінансову підтримку надаватимуть у розмірі до 70% вартості обладнання, але не більше ніж 200 тис. грн одному суб’єкту господарювання один раз у три роки.

– Виробництво у «літніх» плівкових теплицях має свої переваги. По-перше, це вищі ціни на початку сезону. По-друге, це кращий товарний вигляд вирощеної продукції на полицях магазинів. Варто також додати сюди щорічне зростання споживання свіжих овочів та ягід поза сезоном збирання у відкритому ґрунті. Цього року з обласного бюджету виробники тепличних овочів та ягід зможуть відшкодовувати вартість тепличних конструкцій та обладнання для теплиць, – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Також виробники тепличних овочів зможуть відшкодовувати до 50% вартості насіння та до 50% вартості мікробіологічних ЗЗР. Програмою відшкодування вартості ЗЗР також можуть скористатися виробники ягід та фруктів.

На сьогодні департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розпочав прийом заявок і документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...